Топ-10 подарунків на 23 лютого хлопцеві в 2018 році

У День захисників Вітчизни ви хочете подарувати щось оригінальне і пам’ятне своєму молодому людині або другу? Ми розповімо про найбільш популярних подарунки хлопцеві на 23 лютого 2018 року.

Цей день ми сприймаємо як свято на честь представників сильної половини людства. І не так важливо, яке відношення молоді люди або чоловіки мають до служби в армії і є військовозобов’язаними.

Тим не менш, за традицією в День захисника Вітчизни нерідко дарують презенти з військовою символікою.

Топ-10 подарунків на 23 лютого хлопцеві включає речі в стилі мілітарі: футболки і кепки камуфляжного забарвлення, армійські фляжки.

Найпопулярніші подарунки хлопцеві на 23 лютого в 2018 році – це також гуртки з військовою символікою або кумедними написами, магніти на холодильник у вигляді танків, літаків і т. п.

Універсальним подарунком до цього і будь-якого іншого свята є годинник: наручні або настільні, а також будильники, які можуть мати оригінальну форму, наприклад, у вигляді бомби, міни, консервної банки, картоплі та ін.

Звичайно ж топ-10 подарунків для хлопця на 23 лютого включає різні гаджети (смартфони, плеєри та аксесуари для них: флешки оригінальної форми (у вигляді пістолета, кулі, гранати, танка), підставки для дисків і т. п.

До числа найбільш популярних подарунків хлопцеві на 23 лютого можна також віднести авторучки, щоденники, органайзери і інші звичні для кожного офісного працівника речі.

При бажанні можна вибрати в магазині канцтоварів щось більш оригінальне, наприклад, настільні календарі з збройової тематикою або підставки для скріпок у вигляді бойових машин.

Також в список традиційних подарунків на 23 лютого для хлопця обов’язково включає в себе предмети, пов’язані з його хобі і захоплень. Це може бути подарункове видання з теми, яка цікавить вашого молодої людини.

Навіть хлопець, який не є книголюбом, буде радий виданню, присвяченому рибної ловлі або туризму, якщо він захоплюється риболовлею або часто ходить в турпоходи.

Молодій людині, яка займається спортом, можна подарувати абонемент в тренажерний зал або квитки на матч за участю його улюбленої спортивної команди.

Гарний подарунок на 23 лютого 2018 року всім чоловікам, крім самих переконаних тверезників, – спиртні напої. Однак враховуйте, що алкоголь обов’язково повинен бути якісним і досить дорогим, краще в красивій подарунковій упаковці.

Що ж стосується прикрас і коштовностей, то з цими подарунками хлопцям буває складно догодити. І вам варто купувати своїй молодій людині ланцюжок або браслет, тільки якщо вам добре відомі його смаки та уподобання.