Топпер для ліжка – що це таке? Для чого потрібен топпер, особливості вибору

Вважається природним явище, коли за рахунок тривалої експлуатації предмет починає втрачати свої початкові властивості. Ліжко не є винятком. Вона також може придбати різні дефекти та деформації. Але, щоб даний процес попередньо уповільнити або зовсім ліквідувати, в сучасному світі стали використовувати топпер. Топпер для ліжка — що це таке? Знайдемо відповідь на це питання.

Топпер для ліжка  що це таке? Для чого потрібен топпер, особливості вибору

Що таке топпер?

Зміст статті

 • Що таке топпер?
 • Для чого потрібен топпер
 • Особливості вибору

Безумовно, для початку необхідно розуміти значення терміна. Він характеризує себе як аксесуар, який надягають зверху на матрац або ж використовують його на дивані. Що стосується зовнішнього вигляду, так це вигляді невеликого матраца, що визначає позитивний вплив під час сну.

Топпер для ліжка  що це таке? Для чого потрібен топпер, особливості вибору

Для чого потрібен топпер

Основне призначення полягає у створенні умов для комфортного сну. Він ліквідує всі можливі нерівності на поверхні спальних меблів і захищає від негативного впливу. Крім цього, виріб володіє безліччю інших функцій:

 • Топпер для ліжка  що це таке? Для чого потрібен топпер, особливості виборуПри використанні, меблі оснащується ортопедичними властивостями, що дозволяє визначити індивідуальну необхідність пружності і м’якості ліжка.
 • Гарантія відсутності забруднень і пилу. Сенс полягає в тому, що навіть при осіданні різної бруду, матрац завжди буде захищений від неї, що значно збільшує термін служби, а сам топпер можна легко випрати. У разі, коли продукт стане зношеним, його можна замінити, так як володіє невисокою собівартістю.
 • Крім цього, він оберігає від електрики в статичному вигляді. Якщо диван забезпечений оббивкою з синтетичного матеріалу, то може вироблятися струм. Для його знищення відмінно підходить застосування описаної продукції. З допомогою спеціальних волокон відбувається відведення заряду.
 • Деякі люди можуть бути незадоволені температурою основного матраца. У такій ситуації можна використовувати це виріб, так як його можна експлуатувати окремо, якщо вам буде занадто спекотно.

Особливості вибору

Для здійснення доцільною покупки варто враховувати наступні моменти:

 • Жорсткість. Є кілька різновидів названого показника. Зазвичай вона залежить від матеріалу виготовлення. М’які — пінополіуретан, латекс. Жорсткі — маморикс, кокосова койра.
 • Розмір. У тонкого висота складає від 2 до 9 сантиметрів. Довжина до двох метрів. Ширина видається в трьох варіантах: 90, 140 і 160. Оптимальна височина варіюється в проміжку 4-5 див.
 • Виробник. Краще всього орієнтуватися на перевірені фірми, які домоглися успіху за рахунок схвалень у покупців.
 • Топпер для ліжка  що це таке? Для чого потрібен топпер, особливості вибору