Турбази Підмосков’я на Новий рік 2018

Де відпочити за містом у Підмосков’ї на Новий рік 2018? Щоб гарно провести зимові свята, не обов’язково їхати в далекі країни.

У Московській області багато мальовничих місць, де можна чудово відпочити з друзями і близькими. Тут діють кілька сотень санаторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку та парків-готелів.

Провести канікули на Новий 2018 рік в Підмосков’ї можна на базах відпочинку «Берізки», «Березовий гай», «Борове», «Воздвиженське», «Голіцине», «Кузнецово», «Лісові галявини» та інших, які пропонують широкий комплекс послуг.

Тут можна зупинитися в комфортабельних номерах і котеджах, оснащених сучасними меблями і технікою. До ваших послуг – кафе, лазні, сауни, спортивні та дитячі майданчики, автомобільні стоянки.

Де відпочити за містом у Підмосков’ї на Новий рік 2018?

У відпочиваючих користуються популярністю санаторії «Можайський» «Русь», «Ерино», «Литвиново», «Озеро Біле», «В’ятичі», «Аксаковские зорі», «Берізки», «Валуєво», «Вікторія», «Хвиля».

Популярні пансіонати «Блакитна річка», «Зоря» їм. Хрунічева, «Березовий гай» РЖД ” та інші.

У деяких закладах є закриті плавальні басейни, практично у всіх є спортивні і дитячі майданчики, організований прокат спортивного інвентарю.

У дні новорічних свят тут проводяться виступи артистів, організовуються цікаві конкурси, веселі ігри, дискотеки. Ви можете покататися на снігоходах, сноуборді, лижах, ковзанах, здійснити кінні прогулянки.

Любителі активного відпочинку можуть відправитися на гірськолижні бази відпочинку в Підмосков’ї на Новий рік 2018 в Дмитрівському і Можайськом районах.

А можна підібрати будинок відпочинку в Підмосков’ї на Новий рік 2018. Серед найвідоміших – «Сосновий бір», «Григорчиково», «Корабель», «Заклик», «Бекасово», «Колонтаево», «Ершово», «Покровське».

Будинок відпочинку «Заклик» розташований в 17 км від МКАД, в селищі Малаховка. Тут можна розміститися в комфортабельних номерах готельного типу.

На території обладнані спортивні майданчики, є ресторан, сауна, каток. Тут проводяться спа-процедури, організовано прокат спортивного інвентарю.

Недорогий відпочинок в Підмосков’ї на Новий рік 2018 пропонують багато туроператори. Втім, ви можете підібрати відповідний маршрут і самостійно.

Тривалість заїздів в санаторіях і на турбазах Підмосков’я на Новий рік 2018 зазвичай становить 7 днів, 14 днів і 21 день. Передбачені і програми короткострокового відпочинку (наприклад, у вихідні дні).