У британського візажиста Лізи Елдрідж є чому повчитися! На її каналі Youtube майже мільйон передплатників, а десятки знаменитостей, серед яких Кейт Вінслет, Емма Уотсон, Кейт Бланшетт, Кіра Найтлі, Демі Мур, довіряють їй свій макіяж. Свої професійні прийоми майстер охоче несе в маси, створюючи численні відеоуроки по мейкапу.

Успіх Лізи Елдрідж в онлайн-ефірі призвів до того, що модний будинок Chanel запропонував створювати майстер-класи і відеоінструкції по макіяжу для свого сайту.

Ми пропонуємо приміряти 4 б’юті-образу від гуру моди і візажу, розроблених спеціально для компанії Chanel.

Як зробити макіяж очей

Всі 4 способу виконані в теплих коричневих, бежевих і персикових відтінках, які будуть до лиця абсолютно будь-якій жінці. Відмінність цих чотирьох стилів полягає в черговості нанесення та ступеня змішування відтінків однієї і тієї ж палітри тіней.

Природний макіяж

Цей ніжний, практично невагомий макіяж буде доречний в будь-якій ситуації.

Самий світлий відтінок нанеси на все віко, виділивши складочку персиковим. Після нанесення темно-бежевого акценту на зовнішній кут верхнього століття, чистим аплікатором розтушуй кордон переходу тіней.

Класичний макіяж

Класика на всі часи!

Бежевий відтінок нанеси аплікатором на всі рухоме повіку, кут при цьому виділивши темно-коричневим тоном. Найбільш світлим кольором пройдися під бровою, пом’якшивши переходи тіней щіткою з м’яким ворсом.

Виразний макіяж

Яскравий образ для романтичної зустрічі!

На всі рухоме повіку нанеси персикові тіні, куточок і складочку познач бежевим кольором. Темно-коричневим відтінком проведи лінію від межі росту вій вгору брови, не забувши ретельно розтушувати різкі переходи. Самим світлим тоном розстав відблиски у внутрішньому куточку ока і під бровою.

Димчастий макіяж

Макіяж smoky eyes робить погляд надзвичайно спокусливим… Найкращий спосіб для урочистих випадків!

Ця техніка макіяжу вимагає деякої вправності і ретельної розтушовування. Варто трохи потренуватися — й димчастий макіяж будеш виконувати не гірше професіонала!

Щоб макіяж smoky eyes не здавався тобі цілою наукою подивися відеоурок, в якому Ліза Елдрідж демонструє, як його зробити в класичній коричневій гамі буквально за 3 хвилини.

Завжди корисно дізнатися щось новеньке, поділися цією статтею з подругами!

Джерело