Укладання ламінату на балконі – яку товщину ламінату вибрати і як правильно зробити монтаж

Укладання ламінату на балконі   яку товщину ламінату вибрати і як правильно зробити монтажУкладання ламінату своїми руками — завжди важкий вибір матеріалів не тільки за зовнішніми, але й за якісними характеристиками. Матовий, гладенький, тонкий або грубий, з важкою текстурою і жирний? Коли ви заходите в магазин, не бійтеся протягнути руку і доторкнутися до різних доступним покриттям. Ви відкриєте для себе ламінат з видом і відчуттям справжнього дерева! Візьміть невеликі зразки ламінату додому, щоб уявити, як він може виглядати на вашому балконі.

При сортуванні ваших варіантів стиль — це тільки ваша відправна точка. Ви також повинні звернути увагу на свою товщину і рейтинг AC як два ключових чинники для довговічних ламінованих підлог.

Яка найкраща товщина ламінату і чому це важливо?

Зміст статті

  • Яка найкраща товщина ламінату і чому це важливо?
  • Який клас ламінату підходить для балкона
  • Поетапна інструкція
  • Рекомендації

Товщина коливається від 7 мм до 12 мм — як правило, чим товще підлога, тим краще. Більш товсті ламіновані підлоги є більш жорсткими, і в результаті їх легше укладати на нерівні підстави під час монтажу. Вони також відмінний спосіб зменшити шум.

Укладання ламінату на балконі   яку товщину ламінату вибрати і як правильно зробити монтажВи також можете запитати себе, що таке рейтинг AC? Ґрунтуючись на системі оцінки абразивного зносу, рейтинги відображають довговічність вашого ламінату. Чим вище ваш рейтинг за шкалою від 1 до 5, тим вище стійкість до пішохідного руху, подряпин і плям. Для зайнятих областей, таких як ваша вітальня або кухня, прагнете до AC3 і вище.

Який клас ламінату підходить для балкона

Дерев’яний балконний підлогу доступний в багатьох варіантах. Звичайно, ви можете придбати готові вироби для спорудження дерев’яної підлоги на балконі. З невеликими технічними навичками, але ви також можете побудувати сам дерев’яна підлога. Панелі готових паркетних підлог встановлюються в правилі за замовчуванням через пробіл. Спочатку подумайте, чи статеві дошки проходити в поздовжньому або поперечному напрямку на вашому балконі.

Поперечні планки повинні бути з планок. Щоб нижележащий регіон був захищений від забруднень і, отже, міг висушити вологу, гумові ущільнювачі з м’яким ущільненням вставляються в стики дерев’яної підлоги.

ДОВІДКА! Що таке підкладка? Підпільне покриття — це плоский фундаментальний шар, який ви будете використовувати для будівництва нових поверхів.

Одним з великих переваг ламінатної підлоги є те, що він може бути встановлений на будь-яку поверхню, включаючи вініл, бетон, кераміку і фанеру. Перед початком установки звільніть свій простір від перешкод, таких як скоби, цвяхи, пил і сміття. Під час зняття і встановлення захист коліна також дозволить уникнути будь-яких болів і болів пізніше.
Важливо, щоб ваш пол був гладким і рівним, щоб при укладанні ламінату його можна було вирівняти, не згинаючи і не човгаючи, коли ви проходите по ньому.

Поетапна інструкція

Якщо у вас бетонну підлогу обов’язково додайте суху основну панель у якості підстави, а також бар’єр для вологи. Додавання дерев’яної основи під бетон допоможе циркуляції повітря під ним і зігріє підлогу.

Перш ніж почати, не забудьте перевірити інструкції вашого виробника. Деякі можуть порекомендувати залишити пакет ламінату в кімнаті на певний період часу. Ваші дошки будуть пристосовуватися до вологості і кімнатній температурі, так що ви можете уникнути розривів або потріскування на підлозі пізніше. Ретельно огляньте всі ваші дошки до і під час установки при денному світлі на наявність дефектів.

ДОВІДКА! Починаючи з самої довгої стіни, вибирайте дошки з більш ніж однієї упаковки за раз. Це вирівняє зміна кольору і дозволить уникнути занадто великої кількості світлих або темних дощок поруч один з одним.

Укладання ламінату на балконі   яку товщину ламінату вибрати і як правильно зробити монтаж

Додайте вставки до стіни, щоб створити невеликий зазор, який враховує розширення і стиснення. Почніть будувати перші кілька рядів і розмістити їх навпаки вставок. Ви також можете утримувати їх на місці, кладучи упаковку підлогового покриття або вантаж на першу дошку кожного ряду.

Кожна дошка ламіната має шпунт і паз, які підходять один до одного і «плавають» над підлогою. Спробуйте вразити їх як мінімум на 12 дюймів за раз, вам знадобиться пила, щоб розрізати кілька шматків певної довжини. Не забудьте надіти захисні окуляри!
Використовуйте правильні інструменти, якщо ви зіткнулися з перешкодами, такими як дверні коробки, вентиляційні отвори або шафи. Вони будуть скорочувати підлогу, щоб не помилитися, ви можете також звернутися до інструкцій виробника про те, як збирати в накладку. Коли ви стеліть ламінат у вашому балконі, нанесіть герметик на силіконовій основі для водонепроникного ущільнення.

Залишивши один ряд, виміряйте довжину від стіни і останнім поруч за вирахуванням зазору розширення. Тепер ви знаєте ширину останнього ряду. Відзначаючи смугу розрізу на вашій дошці, не вимірюйте від мови. Розпиляєте дошку вздовж смуги і з’єднайте останній ряд з допомогою тяги.
Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо встановлення перехідних смуг і профілізації підлоги. Якщо ви встановили окрему підкладку, обріжте надлишки по периметру навколо підлоги.

Укладання ламінату на балконі   яку товщину ламінату вибрати і як правильно зробити монтажРекомендації

Дуже важливо правильно підібрати декор і аксесуари для свого балкона, так як балкони уособлюють індивідуальність вашого будинку. При пошуку різних ідей для підлоги, ви повинні розглянути найостанніші декори статі, які зроблять ваш балкон розумним і презентабельним. Матеріали для настилу доступні в багатьох формах, таких як дерево, плитка, килими і бетон. Кожен матеріал для підлоги має свої переваги і недоліки, які впливають на можливості вашого балкона.