Укладання ламінату по діагоналі плюси і мінуси: приклади в інтер’єрі

Укладання ламінату по діагоналі плюси і мінуси: приклади в інтерєріКоли ми переїжджаємо на нову квартиру чи хочемо зробити ремонт у старій, то дуже часто виникає питання в тому, яке підлогове покриття зробити. Одним з найкращих варіантів стає ламінат. Але і тут все виявляється не так вже просто.

Довідка. Виявляється, є прямий і діагональний метод укладання цього покриття. У довгій і витягнутою формою кімнаті стане в нагоді прямий метод, а ось в квадратній доведеться трохи більше постаратися і укласти ламінат по діагоналі. Але саме в цьому випадку ви отримаєте не підлога, а просто предмет мистецтва, адже погляд буде як би фокусуватися в кутку кімнати, плавно переходячи далі, кімната придбає виразність.

Плюси укладання ламінату по діагоналі

Зміст статті

  • Плюси укладання ламінату по діагоналі
  • Мінуси укладання ламінату по діагоналі
  • Приклади в інтер’єрі укладання ламінату по діагоналі

Якщо ви дійсно хочете радіти, входячи в свою кімнату, тому що вона візуально буде здаватися ширше і просторіше, то вам необхідно вибрати діагональний метод укладання ламінату. В кімнаті можна буде створити цікавий дизайн, особливо якщо в ній мало меблів, і все увагу буде звернено на підлогу.

При використанні такої укладки, ви не отримаєте некрасивих швів і порогів, покриття гладке і рівне. А якщо запросіть дизайнера, то він підбере незвичайний і відповідний до інтер’єру малюнок. Науково доведено, що людське око краще сприймає діагональні смуги на стиках, ніж прямі.

Ще таким чином можна навіть перевірити сумлінність будівельника, адже тільки досвідчений професіонал візьметься за таку роботу.

Мінуси укладання ламінату по діагоналі

Говорячи про недоліки цього способу, варто зауважити, що це дійсно дуже трудомісткий процес, який в додачу вимагає великих матеріальних витрат. Самого матеріалу доведеться використовувати набагато більше, ніж при прямій укладанні, тому що буде багато відходів, і це вже не залежить від професіоналізму людей. Саме тому слід дуже акуратно і сумлінно поставитися до покриття підлоги таким чином, щоб вирахувати всі деталі і необхідну кількість матеріалу.

Довідка. Щоб розрахувати потрібну кількість ламінату, необхідно скласти креслення кімнати і припустити той мінімум, який може знадобитися. І до цього мінімуму додати десь 3-4 смужки ламінату на екстрений випадок. Якщо немає можливості зробити креслення, то можна порахувати площу кімнати, додати до неї 10 відсотків і поділити на площу однієї смужки матеріалу.

Виходячи з усього вищесказаного можна зробити висновок, що до укладання підлогового покриття треба підходити обережно і чітко, адже в разі недбалості, ви можете витратити більше сил і грошей, ніж могли б.

Приклади в інтер’єрі укладання ламінату по діагоналі

Укладання ламінату по діагоналі плюси і мінуси: приклади в інтерєрі

Укладання ламінату по діагоналі плюси і мінуси: приклади в інтерєрі

Укладання ламінату по діагоналі плюси і мінуси: приклади в інтерєрі

Укладання ламінату по діагоналі плюси і мінуси: приклади в інтерєрі