Укладання ламінату в вузькому коридорі: підготовка поверхні, інструкція

Укладання ламінату в вузькому коридорі: підготовка поверхні, інструкціяБезумовно, щоб результат порадував вас самих, необхідно знати і враховувати деякі особливості всього процесу, які можуть значно вплинути на діяльність. Саме тому так важливо звертати увагу на кожну, здавалося б, дрібниця. Тим більше всі прохідні етапи є непростим, оскільки існує велика ймовірність ушкодження різних матеріалів і виробів. У цій же статті спробуємо детально розібратися з кожним кроком і дізнатися всі можливі складнощі, які можна зустріти на своєму шляху.

Великі ускладнення звичайно виникають у новачків, які бажають укласти матеріал у досить вузькому проміжку. Можлива складність пояснюється тим, що саме відстань надається в дуже малих кількостях. Нижче в статті будуть продемонстровані покроковий процес в необхідній послідовності. Виконуючи його, навіть самий недосвідчений майстер здатний досягти дійсно вражаючих результатів.

Підготовка поверхні і підкладка

Зміст статті

 • Підготовка поверхні і підкладка
 • Інструкція як стелити ламінат у вузькому коридорі
 • Основні правила як покласти ламінат у вузькому коридорі

Мало хто якісно підходить до цього питання, а потім ті ж люди дивуються підсумком, що у них вийшов. Отже, цей пункт ні в якому разі не можна упускати. І так, що стосується підкладки, тому краще всього вибирати вироби з мінімальною товщиною, незважаючи на те, що навантаження в цій ділянці дуже велика. Далі все залежить від того, який матеріал ви будете укладати лінолеум. Слід дотримуватися наступним критеріям:

 • У разі коли підстава є бетонних, необхідно проводити перевірку на рівність. Робиться це за допомогою спеціального агрегату. Якщо воно варіюється плюс або мінус два міліметри, то все одно слід провести процедуру для отримання максимально точного простору.

УВАГА! На міцність також варто провести попередню перевірку. Сама поверхня ні в якому разі не повинна провалюватися внизу.

 • Якщо ви володар спочатку дерев’яного покриття, то рекомендується переконатися в міцності дерева. Важливо, щоб у них не було тріщин і подібних дефектів. При їх наявності потрібно замінити одну пошкоджену дошку або ж повністю покриття, в залежності від масштабу поломки.
 • Не виключається варіант того, що вам доведеться укладати матеріал безпосередньо на абсолютно нову поверхню. Отже, для цього вам треба буде проводити додаткове будівництво. А саме, використання спеціальних сумішей і розчину.
  Укладання ламінату в вузькому коридорі: підготовка поверхні, інструкція

Інструкція як стелити ламінат у вузькому коридорі

Для виконання дійсно якісного процесу надається наступний план, дотримання послідовності якої є обов’язковим. Таким чином, слід дотримуватися нижче зазначених пунктів:

 • Для початку потрібно очистити всі, то і є усунути всі можливі крихти, пил та інший різний дрібний сміття.
 • Далі вираховується технічний напад. Зазвичай він становить від десяти до п’ятнадцяти міліметрів. Надалі ця частина буде ховатися безпосередньо під плінтусом.
 • Тепер можна приступати до основних дій. Відбувається це від стіни. Важливо, щоб всі існуючі компоненти підпорядковувалися торцями.
 • Що стосується другого ряду, так це укладання елементів виключно бічною стороною. А також вони притискалися з дошками з першого складу. Після чого можна підняти обидва об’єкта на 30 градусів і вкласти новий. Говорячи про Укладання ламінату в вузькому коридорі: підготовка поверхні, інструкціяостанньому предметі, варто згадати, що він робиться необхідного розміру, а далі вкладається по мірі можливості. Комплектація всього складу повинна бути щільною і без зайвих зазорів.
 • У результаті забезпечується плінтусами саме на тому місці, де було попередньо залишений ділянку.
 • Основні правила як покласти ламінат у вузькому коридорі

  Так як головною особливістю виступає в цій ситуації те, що саме місце розташування — мінімального розміру, бажано це враховувати і робити наступні дії:

  • Для візуального збільшення радять застосовувати теплі відтінки;
  • Крім цього, можна зробити напрямні, які будуть виконані в якості шаблону.
  • Для любителів темних відтінків потрібно ретельно підбирати освітлення, так як від цього буде залежати кінцевий результат.