В чому потрібно зустрічати Новий 2018 рік, щоб привернути удачу

У чому зустрічати новий 2018 рік – питання, яке хвилює багатьох людей, особливо представниць прекрасної статі. Підбирати вбрання необхідно заздалегідь, щоб встигнути придбати до нього відповідні аксесуари – сумочку, взуття та прикраси.

Також вважається, що одяг для новорічного торжества повинна відповідати колірній символіці наступаючого року, що повинно сприяти прихильному відношенню до її власника з боку тварини-господаря року.

Жовта Земляний Собака дуже цінує стабільність і відданість традиціям. Тому одяг, в який ви плануєте зустрічати Новий 2018 рік, по стилю має бути ближче до класики. Не варто вибирати плаття викликають фасонів і занадто яскравих тканин.

Собаці притаманна практичність, тому і в прикрасах також варто дотримати міру. Підійдуть лаконічні аксесуари золотистого кольору, з бурштину або авантюрину жовто-коричневого відтінку, з кераміки.

Що стосується кольорової гами, то тут кращі моделі одягу, витримані в кольорах символу року: відтінках жовтого і коричневого. Колір новорічного вбрання може бути насиченим жовтим, помаранчевим, шафрановим, золотистим, гірчичним, бежевим, шоколадним.

Сукні та костюми саме таких кольорів є найбільш придатними для новорічного банкету. Саме в такому одязі необхідно зустрічати свято, і тоді новий 2018 рік неодмінно виявиться вдалим і щасливим.

Щоб наряд припав до смаку господині року, потрібно прагнути виділитися з натовпу, але не перестаратися з яскравістю і епатажем. Елегантність, гармонія, максимум смаку — все це Собака помітить і оцінить по достоїнству.

В цілому, щоб відповідати вподоби господині наступаючого року, в якому поєднується і грайливість, і вірність традиції, плаття не повинні бути зухвалим, а прикраси помітними і кричущими.

Новорічний наряд повинен виглядати витончено, ефектно і гармонійно. Звичайно, щоб досягти цього потрібно не тільки хороший смак, але і зусилля, спрямовані на те, щоб продумати всі деталі святкового гардеробу.

Можливо, чоловікам досягти цієї мети буде трохи легше. Для того щоб виглядати ефектно і при цьому здобути прихильність господині року прийдешнього, до святкового костюма варто лише додати сорочку відповідного кольору.

Завдання може вирішити ефектний краватку, обраний в кольорі наступаючого року. Цілком доречною буде виглядати і елегантна метелик. Головне тут-правильно підібрати поєднання цих аксесуарів з кольором сорочки.

Підбираючи одяг, в якій будете зустрічати Новий 2018 рік, зупиніть свій вибір на святковому, але все ж, зручному і комфортному варіанті. Навряд чи для цього свята підходить занадто вузький одяг, яка буде обмежувати ваші рухи.

Новорічні сукні повинні бути зручного крою, з легких тканин, щоб ніщо не заважало танцювати і розважатися. Це буде не просто зручно, але й підтримає святковий настрій, а також допоможе налаштуватися на позитив і закладе емоційний фундамент всього майбутнього року.

Не варто надягати не тільки дуже вузькі і незручні сукні, але і, навпаки, костюми, які на вас великі. Одяг, неправильно підібрана за розміром чи фасоном, буде сковувати рухи, тим самим, доставляючи дискомфорт і незручності.

Зустрічати Новий рік необхідно обов’язково з гарним настроєм, і ніщо не повинно його зіпсувати, в тому числі і вибраний наряд.