Весілля — це найважливіше романтична подія для кожної людини, особливо для дівчат, які з дитинства мріють про те, як одягнуть весільну сукню і будуть виглядати, як принцеса на своєму головному святі. Проте, не можна сказати, що це легкий і безтурботний свято. З цією урочистою подією пов’язано багато клопоту, а на його організацію витрачається чимало грошей.

Організація заходу

Організація весілля — це хвилююча і клопітка захід, вона вимагає ретельну підготовку і планування всіх етапів, починаючи від вибору автомобіля і ресторану і їх прикраси, до будь-якої дрібниці, такий як запрошення листівки і келихів для молодих. І після того, як молоді люди подадуть заяву в ЗАГС, буде простіше, якщо з підготовкою до цієї важливої події допоможуть професіонали — люди, чия робота полягає в оформленні та організації весілля від А до Я.

Зараз в моді тематичні весілля і влаштовувати в її такому стилі — вибирати молодим.

Можливо, не всі гості готові до таких нововведень і з поваги до родичів, можна обійтися і традиційною: з викраденням і викупом нареченої, з конкурсами і танцями. А, можливо, молоді віддадуть перевагу весілля у вузькому колі, тихо і по-сімейному, але весільна сукня має бути, адже фото сесія — це невід’ємна частина торжества і красиві фотографії і відео зйомка, зроблені професіоналам, залишаться на все життя і їх побачать діти, онуки, а можливо, і правнуки.

Займіться собою

І поки професіонали допомагають з підготовкою важливої події, нареченій саме час зайнятися собою, що б виглядати сліпуче і бездоганно в цей важливий день. Можна записатися в солярій: білосніжне плаття краще виглядає на загорілої шкірі, зайнятися йогою — вона допоможе менше нервувати, а масаж — розслабитися, зняти напругу.

Варто приділити особливу увагу зоні декольте, адже найчастіше саме ця зона залишається відкритою в сучасних весільних сукнях. І косметологи радять за тиждень до свята походити на процедури пілінгу і очищаючих, живильних масок для шкіри. Волосся в цей період, то ж, треба приділити увагу, що б вони виглядали блискучими і доглянутими, не залежно від того, яка буде зачіска нареченої. Салони для цього пропонують сучасні процедури, не займають багато часу, а волосся здивують своєю красою.

Руки нареченої привернуть увагу всіх гостей на весіллі. Саме на пальчику буде сяяти нове обручку, яке урочисто одягне наречений. І манікюр повинен бути не викликає, але при цьому помітний і відповідний до шлюбної церемонії. На допомогу прийдуть гель лак і талановитий дизайнер нігтів.

І звичайно ж, відсвяткувати свій дівич-вечір. Зібратися з друзями і весело провести час завжди добре, але проводити свою холостяцьку життя необхідно в двійні веселіше, адже зовсім скоро настане нова життєва глава, в якій подругам вже буде виділено менше часу, скільки було до весілля, а згадувати мальчишник при зустрічах буде весело.