Наближаються травневі свята, і ви хочете поїхати в ці дні в Білорусь до друзів або родичів? Як відпочивають в Білорусії на травневі свята 2017?

Тут не діє закон, який передбачає перенесення святкових днів на будні, коли свята випадають на вихідні. Відповідно, і відпочивають жителі цієї країни менше, ніж росіяни.

В які дні білоруси будуть відпочивати на травневі свята в 2017? Перше травня цього року припадає на понеділок. Крім того, вихідний день суботи 29 квітня Постановою Ради Міністрів РБ був перенесений на понеділок 24 квітня. А значить, на Першотравень білоруси будуть відпочивати лише два дні — у неділю 30 квітня, понеділок 1 травня (субота 29 травня — будній день).

У радянські роки 1 травня в Білорусі, як і в інших республіках СРСР, святкували Міжнародний день солідарності трудящих. Правила проведення радянського Першотравня пішли в історію, проте деякі традиції залишилися.

Зараз у цей день тут влаштовуються вуличні акції, виставки, ярмарки, концерти та інші розважальні заходи.

Як відпочивають в Білорусії на травневі свята 2017 року?

Однак святкові дні в травні на цьому не закінчаться. Якщо говорити детальніше про те, в які дати травневих свят 2017 року будуть відпочивати білоруси, то їх чекають три дні вихідних, такі поспіль.

Дев’яте травня, коли в цій країні відзначають День Перемоги, який є державним святом, припадає на вівторок. Так як вихідний з суботи 6 травня переноситься на понеділок 8 травня, то дні відпочинку будуть припадати на 7, 8 і 9 травня.

Як пройдуть травневі свята 2017 в Білорусії?

У День Перемоги в багатьох великих містах, військових округах проходять святкові ходи і мітинги. Представники влади, військові та ветерани покладають вінки до пам’ятників військової доблесті і слави. Організовуються виступи колективів художньої самодіяльності, святкові салюти.