В якому клубі відзначити Новий рік 2018 в Москві?

Де зустріти Новий рік 2018 в Москві в клубі? Більшість цих закладів організовують у новорічні свята яскраві шоу із виступами діджеїв, відомих артистів, різними конкурсами та запальними танцями.

У числі найбільш популярних – нічні клуби «16 тонн», «Пропаганда», «Дах світу», «Гараж».

Перерахуємо інші нічні клуби Москви на Новий рік 2018, де можна весело провести час з друзями.

У їх числі – легендарний столичний клуб «Пропаганда», з якого почалася історія клубного руху столиці в 1997 році.

У клубі Rolling Stone на Болотній набережній вас чекають смачні коктейлі, запальні діджеї, декілька танцполів і повітряна тераса, яка працює навіть взимку.

Де зустріти Новий рік 2018 в Москві в клубі

Популярний клуб «Гараж» об’єднав декілька розважальних майданчиків. На нижньому поверсі розташувався chill out, де можуть цікаво провести час любителі караоке і настільних ігор. На верхньому поверсі вас чекає бар з танцполом.

Назвемо інші нічні клуби Москви на Новий рік 2018. Клуб Forte був заснований в середині 90-х. Зали, де проходять концерти, вміщує 90 відвідувачів, другий, із справжнім каміном – близько 30 осіб.

Концертний майданчик Yotaspace, де проходять виступи відомих музикантів, обладнана ультрасучасною технікою.

Танцювальний партер вміщує 3500 гостей, а три окремих входи, сім барів і багаторівневе VIP-простір дозволяють всім присутнім зручно розташуватися.

Ви ще не вирішили, в якому клубі відзначити Новий рік 2018 в Москві? Оригінальний нічний клуб Look in rooms відкрив двері на головній вулиці столиці.

Це двоповерхова заклад розрахований приблизно на 800 осіб. Тут три зони: основного танцполу, Lounge zone і балконів. Дизайн закладу нагадує про Мецці сучасної культури – Нью-Йорку.

У клубі «Б2» також гармонійно поєднуються різні простору: диско-бар, ресторан, суші-бар, концертні зали.

І, нарешті, назвемо клуби з безкоштовним входом в Москві на Новий рік: це «Пропаганда», «Солянка», Rolling Stone Bar, «Тема», Saxar Club, «Клуб ім. Джеррі Рубіна», «Байконур», Клуб Zavtra, papa’s Place, «Мікрофон», Cuba libre bar. Більш детальну інформацію уточнюйте на сайтах цих закладів.

Розповімо і про ціни на Новий рік в клубах Москви. Вхід на вечірки обійдеться в 2500-3000 рублів і вище. У найдорожчих клубах ціни можуть перевищувати 10000 рублів.