Варіанти подарунків для папи на 23 лютого 2018 року

«Порадьте, що можна подарувати татові на 23 лютого», – просять багато напередодні Дня захисника Вітчизни. Батько – один з найближчих для нас людей, і неважливо, скільки років дітям, він завжди залишається для них головним чоловіком і захисником.

Дійсно, що піднести йому до цього свята? Який подарунок для папи вибрати на 23 лютого 2018 року? Ми перерахуємо кілька ідей.

Маленькі діти можуть зробити для батька красиву об’ємну листівку. Йому буде приємно отримати виготовлені сином або донькою вироби з шкіри, брелоки для ключів, футляри для окулярів або обкладинки для документів.

Порадити, що можна подарувати татові на 23 лютого в 2018 році, просять і дорослі люди. Можливо, ваш батько служив в армії і з ностальгією любить згадувати ратну службу і бойових товаришів?

Оскільки 23 лютого – День захисників Вітчизни, подаруйте йому футболку або кепку камуфляжного забарвлення, тільняшку, «командирський» годинник, похідну фляжку в чохлі кольору хакі. Одним словом, щось пов’язане зі службою в армії або нагадує про цей період життя.

Який найкращий подарунок татові на 23 лютого буде краще йому купити? Якщо він захоплюється риболовлею або полюванням, часто ходить у походи, то буде радий отримати «розумний компас, багатофункціональний складаний ніж, ліхтарик та інші речі, які можуть стати в нагоді в самих різних ситуаціях.

Перерахуємо інші варіанти подарунків для папи на 23 лютого. Якщо батько – літня людина, варто придивитися до подарунків, які допоможуть йому зберегти і поліпшити здоров’я.

Це може бути тонометр, домашній масажер або масажне крісло. Чоловікові, який страждає від болю в суглобах, знадобиться прилад для домашньої фізіотерапії.

Прекрасними подарунками стануть і лікувальні трав’яні бальзами, які нормалізують стан серцево-судинної системи, зміцнюють імунітет і надають оздоровчий вплив на весь організм в цілому.

Що подарувати татові від сина на 23 лютого 2018 року? Це може бути щось із техніки: смартфон, планшет, різні аксесуари для гаджетів або автомобіля. Діловій людині знадобиться візитниця, щоденник з гарною обкладинкою.

В подарунок папі від доньки на 23 лютого можна піднести його улюблений одеколон. А елегантна сорочка ніколи не буде зайвою в його гардеробі, як і красивий краватку.

Якщо ви вмієте в’язати, подаруйте батькові пов’язану вами шапку і рукавички або підставку з щільної пряжі для гарячих напоїв.

Ці душевні подарунки напевно сподобаються вашому батькові, і викличуть у нього безліч позитивних емоцій.