Варіанти подарунків хлопцеві на 23 лютого 2018 року

«Не знаю, що подарувати хлопцеві на 23 лютого», – нарікають багато дівчат. Хочемо нагадати приказку: «Як 23 лютого зустрінеш, так і проведеш 8 березня».

Іншими словами, від того, як ти привітаєш свого коханого, залежатиме і те, як привітає тебе він.

Чим більше уваги ти приділиш пошуків того, що подарувати своєму другові на 23 лютого, чим цікавіше і оригінальніше будуть твої презенти, тим більшої віддачі вправі очікувати від нього.

Є й інша приказка: «Як відгукнеться, так і відгукнеться», так що не варто ігнорувати це свято і свого хлопця в цей день.

Ідеї подарунка хлопцеві на 23 лютого в 2018 році можуть бути самими різними. Можна піднести йому щось класичне, практичне, романтичне, креативне, прикольне, – варіантів багато, і якщо не всі, то багато чого залежить від твоєї фантазії та фінансових можливостей.

Ти все ще сумніваєшся щодо того, що подарувати хлопцеві на 23 лютого»? Тоді наведемо приклади таких подарунків. До числа популярних презентів входить парфумерія, набори для гоління і інша косметична продукція для чоловіків.

Ще одна ідея подарунка хлопцеві на 23 лютого 2018 року – речі у військовому стилі. Багатьом молодим людям, навіть тим, хто не служив в армії, подобаються гуртки та запальнички у вигляді гранат, камуфляжні кепки та бейсболки.

Втім, можна вибрати і цілком «мирний» подарунок. Можливо, твій хлопець любить чай або каву? Подаруй йому набір сортів гарного чаю та кави в подарунковій упаковці, турку, кавомолку або кавоварку з набором аксесуарів для неї.

Якщо у твого друга є машина, вона проводить багато часу в дорозі і йому часто доводиться обідати в дорозі, то йому стане в нагоді чайник або кавоварка, які працюють від прикурювача, термокружка, набір дорожньої посуду.

І нарешті, поговоримо про варіанти подарунків хлопцеві на 23 лютого, які можна зробити своїми руками. Ти вмієш плести? Власноруч зв’яжи своєму коханому шарф, шапку, жилет або светр. Добре готуєш? Подай в цей день до столу його улюблене блюдо, спечи смачний пиріг або торт.

І на закінчення скажемо кілька слів про думку хлопців про подарунки на 23 лютого в 2018 році. Не варто дарувати їм дорогі речі, щоб не образити, адже молоді люди вважають, що це прерогатива сильної статі.

Також не варто підносити надто практичні презенти начебто шурупокрутів або дриля. Але і сентиментальні подарунки начебто милих м’яких іграшок, які так подобаються дівчатам, навряд чи припадуть до смаку твоєму хлопцеві.

У той же час він оцінить речі, які висловлять твою повагу і любов до нього (і насамперед – подарунки, зроблені тобою власноруч).

Спробуй поставити себе на місце коханого, поглянути на речі його очима, щоб вирішити, чи підійде йому твій подарунок. Сподіваємося, що ми змогли порадити тобі, що подарувати хлопцеві на 23 лютого, і ти зможеш підібрати для нього щось найбільш підходяще.