Варіанти подарунків хлопчикам на 23 лютого 2018 року

У День захисників Вітчизни дівчатка вітають своїх ровесників у школі. Що подарувати в класі хлопчикам на 23 лютого в 2018 році?

Прекрасними подарунками до цього свята стануть магніти на холодильник із зображенням пістолетів, танків, літаків та іншої техніки, флешки оригінальної форми (у вигляді пістолетів, патронів, гранат, танків), брелоки-ліхтарики, підставки для дисків і т. п.

Перерахуємо інші ідеї для подарунків хлопчикам на 23 лютого 2018 року. Хлопчаки обожнюють різну техніку, і будуть раді іграшкових автомобілях, літаках, танках.

Проте, вирішуючи, що подарувати в класі хлопчикам на 23 лютого, враховуйте, що занадто прості моделі, призначені для малюків, не варто вибирати для школярів.

Дітям цього віку будуть цікаві більш складні іграшки, наприклад, трансформери, конструктори.

Ідеї для подарунків хлопчикам на 23 лютого можуть бути різними. Можна вручити їм різні тематичні набори, наприклад, набори поліцейських, будівельників і т. п.

Вашим однокласникам сподобаються і набори-саморобки з моделями кораблів, танків та іншої техніки.

Перерахуємо інші варіанти подарунків хлопчикам на 23 лютого. До цього свята нерідко вибирають щось з канцелярських товарів: авторучки, блокноти. Можна подарувати альбоми для малювання, пензлики і фарби, набори кольорових олівців або фломастерів.

Які подарунки дарують хлопчикам на 23 лютого в 2018 році?

Найкращим подарунком недарма називають книги. Це може бути пригодницька література, книги про полководців, мандрівників, піратів, видання, присвячені тваринам, рослинам, космосу.

Як не можна краще до цього свята підійдуть книги, присвячені історії Росії та інших країн, різні дитячі енциклопедії, атласи світу або пізнавальні видання з різних предметів: біології, математики, географії та ін.

Ви можете вибрати однакові видання для всіх хлопчиків класу, а можете підібрати різні книги, наприклад, видання однієї серії, але різної тематики.

Якщо ж ви хочете знайти креативні та недорогі подарунки на 23 лютого хлопчикам, зверніть увагу на ігри, які розвивають мислення і творчі здібності.

В магазинах можна знайти безліч різних настільних ігор («Склади слово», «Математичний лабіринт», «Ігри з числами»), ігор-вікторин з різними питаннями, головоломок, мозаїк, пазлів, які будуть цікаві хлопчикам.