Раніше всі жінки при настанні вагітності зверталися самі звичайні жіночі консультації за місцем проживання, і спостерігалися там аж до самих пологів абсолютно безкоштовно. Зараз же є можливість вести вагітність не тільки так, але і платно. Більшість жінок впевнені, що це марна трата грошей, інші ж вважають, що краще заплатити деяку суму і не економити на своє здоров’я та здоров’я своєї дитини. Дійсно є сенс в платному веденні вагітності?

Звичайно, багато залежить від кваліфікації і досвіду тих лікарів, які працюють у звичайній жіночій консультації, адже іноді рівень обслуговування там буває вище всяких похвал. Однак, певні мінуси все-таки є, і про них варто згадати.

  • По-перше, лікарі в жіночих консультаціях дуже завантажені, потік пацієнток дуже великий, тому фахівці часто бувають не надто уважні, а це може не кращим чином позначитися на здоров’ї майбутньої мами, адже через неуважність деякі проблеми можна просто не помітити.
  • По-друге, у звичайній лікарні доведеться постійно сидіти в дуже довгих чергах, це віднімає величезну кількість часу, так і в вагітність дійсно важко довгий час сидіти і чекати свій прийом. Крім того, черги доводиться висиджувати і перед здачею аналізів, а їх, як відомо, потрібно здавати натще. Сидіти годинами в черзі голодної — дуже складно.
  • По-третє, в безкоштовних жіночих консультаціях абсолютно відсутній комфорт, тому далеко не всім майбутнім матусям доведеться це по душі.

Плюси і минсы

Але, безумовно, є і плюси. На ведення вагітності не доведеться витрачати гроші і найчастіше жіноча консультація знаходиться недалеко від дому.

Тепер варто більш детально розглянути особливості платного ведення вагітності.

Почати можна з мінусів. До них, звичайно, відноситься те, що це платне задоволення і далеко не кожній середньостатистичної сім’ї по кишені платне ведення вагітності.

Ще один мінус полягає в тому, що дорожнеча прийомів не означає, що фахівці мають високу кваліфікацію.

Але, звичайно, плюсів у такій ситуації буде більше. У приватних клініках зазвичай завжди створені максимально хороші і комфортні умови для пацієнтів, там завжди чисто і, відповідно, перебувати там приємно.

Всі прийоми ведуться по запису, що дозволяє уникнути великої кількості черг, це економить масу часу, що вкрай важливо для будь-якого сучасної людини.

При веденні вагітності на платній основі до кожного пацієнта лікарі намагаються знайти тільки індивідуальний підхід, що дозволяє бути до пацієнтів і до їх проблем більш уважними. Завдяки цьому загальна якість обслуговування підвищується.

Як вести свою вагітність повинна вирішувати кожна жінка, потрібно відштовхуватися від своїх бажань і, звичайно ж, від матеріальних можливостей. Крім того, варто більш уважно поставитися до вибору лікаря, адже дуже часто можна навіть у безкоштовній поліклініці знайти дуже цінного фахівця.