Кожен знає, що творці техніки, а саме автомобілів, постійно щось вигадують і доповнюють. Ось і трьохдверний хетчбек кожен бачив. Він з’явився та поступово зайняв своє почесне місце серед інших автомобілів. Не тільки Захід запропонував своїм автолюбителям такий варіант автомобіля, але і російський автопром не відмовився йти в ногу з модою і запропонував, наприклад, «Нива», «Ока» і т. д. Але при цьому багатьох цікавить, що позитивного в такому автомобілі і як вона продається?

Плюси і мінуси трьохдверного автомобіля!

Вважається, що великої відмінності така машина не має, але якщо вони присутні, то не помітні. Плюс є в такій моделі машини, це жорсткість кузова. Вона досягається за простій причині немає задніх дверей, а це нормальний показник безпеки на будь-якій дорозі. Ще один незначний плюс, це шумоізоляція, вона краще. А як же вирішується питання з купівлею і продажем? Все просто якщо порівнювати трьохдверний автомобіль і таку ж марку п’ятидверного варіанта, то другий виявиться трохи дешевше. І виходить, що для тих, хто хоче заощадити придбати такий автомобіль вигідно.

Рівень продажу найчастіше залежить саме від моделі машини. Але краще їх беруть для особистого користування, а не як сімейний транспорт. Такі машини люблять швидкість, тому що, як вже говорилося, мають підвищений рівень безпеки на дорозі. Часто таким машинам віддають перевагу любителі бездоріжжя, але і в місті він непоганий, тому що на ньому можна добре паркуватися, це ставитися до таких моделей як – Шевроле Тахо. Все це добре, найчастіше прийнятно до нових моделей. А ось вторинний ринок, це вже інша розмова.

Вважається, що продати такий автомобіль складно, так як не кожен готовий їздити на ньому в поодинці. Але в будь-якому випадку завжди є фанати тієї чи іншої моделі, а ось за загальними показниками стверджують фахівці з таким автомобілем на ринку можна зависнути на довго. Виходить, що такий питання з продажу ставати просто непідвладним.

Поетом є рекомендації фахівців, що перш ніж починати купувати трьохдверний автомобіль краще все продумати. Потрібно розуміти, що якщо є сім’я, то буде не зовсім зручно сідати в салон. Так як життя не стоїть на місці і якщо зараз людина один і йому хочеться такий автомобіль, то вже через пару років у вас може з’явитися сім’я і позбутися такого транспортного засобу буде складно. Часто саме тридверні хетчбеки називають автомобілем «егоїста». Але для багатьох такі моделі гарніше виглядають.