Сьогодні продати 4-х кімнатну квартиру набагато складніше, ніж одне або двокімнатні варіанти. Це в першу чергу пов’язано з вартістю. У такій квартирі ціна за один квадратний метр може бути нижче, але загальна ціна буде для деяких людей просто непосильною для придбання.

Кому запропонувати такий варіант

Така квартира вважається ідеальним варіантом для багатодітних сімей з хорошим рівнем доходу або допомогу з боку батьків. Таку квартиру також віддають перевагу люди, які люблять просто і які готові платити за це будь-які засоби. Купити квартиру такого масштабу можна з метою подальшої здачі її по кімнатах. Це з часом може принести хороші дивіденди, тому покупка стане відмінним вкладенням, яке окупитися за відносно невеликий час.

Потрібно оцінити ринок пропозицій

Для того щоб продати квартиру такої площі, необхідно встановити справедливу ціну. А для цього в першу чергу необхідно оцінити ринок пропозицій. Необхідно оцінювати тільки нерухомість в даному регіоні. Це дозволить визначити точну вартість. На те щоб витратити квартиру за нормальною, справедливою ціною необхідно витратити 2-4 тижні. Якщо ціна дуже завищена, то процес продажу може затягнутися на кілька місяців.

Готовність до продажу квартири

Для того, щоб покупець зміг візуально оцінити всі переваги необхідно підготувати квартиру. По можливості варто провести косметичний ремонт. Особливо варто звернути увагу на ванну кімнату, де найчастіше виникає цвіль. Це важливо, оскільки перше враження від квартири покупець отримує після її огляду. Важливо, щоб всі документи були готові, і не було ніяких проблем. В іншому випадку покупець не захоче зв’язуватися з «проблемною нерухомістю».

Підготувавши себе до продажу і разом з цим житлову площу, можна прийти до дуже гарної угоді. При цьому всі сторони процесу купівля-продаж будуть у вигоді. Провести всі роботи по продажу можна виконати самостійно, але якщо немає впевненості у власних силах, варто довірити всі фахівцям у цій галузі. Ріелтори з хорошим досвідом зможуть продати чотирикімнатну квартиру за максимально вигідною ціною.