Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування Задумавши здивувати друзів вечірка в стилі Стиляги, треба пам’ятати, що явище це суто російсько-радянсько-молодіжне і до реальної Америці має досить непряме відношення. Пам’ятаєте фразу сина номенклатурника у фільмі «Стиляги», який сказав, що такий піпл в США відразу відправили в божевільню?

Ще крутіше ніж влаштовували наші дідусі!

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування Вечірка стиляг – насамперед веселий дурдом, драйв і хохма. З цими янкі він має такий же зв’язок, як радянські піонери до піонерів Дикого Заходу.

Стиль ретро зараз у російського креативного класу став ознакою хорошого тону.

Вінілові платівки і грамофони, старовинні радіоли звичайно, мало хто використовує за призначенням, але мати в інтер’єрі будинку їх сьогодні модно!

А найкращим вираженням спадкоємності поколінь як раз і буде участь в епатажній і гламурній вечірці в стилі «золотий» московської молоді п’ятдесятих років минулого століття.

Декор залу

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування Приміщення для вечірки треба вибирати як можна більшу за розмірами. Бо як несамовиті, відкрито сексуальні акробатичні танці стиляг і всілякі гумористичні конкурси вимагають простору.

Чудово, якщо зал буде прикрашений червоними жоржинами, рожевими і червоними трояндами, помаранчевими тюльпанами і великими садовими квітами.

В оформленні інтер’єру варто вжити всі яскраві кольори:

 • рожевий,
 • зелений,
 • жовтий,
 • фіолетовий,
 • блакитний.

Не повинно бути тільки чорного і сірого.

Краща прикраса стін – плакати радянського часу, клеймящие ганьбою буржуазне розкладання молоді!

Відмінним варіантом для цієї мети будуть карикатури проти стиляг з журналу «Крокодил». Все це в достатку можна скачати в Інтернеті, збільшити та роздрукувати.

А якщо ви знайдете в бабусиній квартирі радянські журнали 50-років, це буде справжньою полуничкою.

У бабусі на горищі можна відшукати старовинні грамофони, грамплатівки, швейну машинку «Зінгер», радіолу Sakta і навіть старовинний телевізор з лупою.

Гітара і саксофон з тих пір зовнішнього вигляду не поміняли, тому для антуражу підійдуть і нові.

Стильно буде прикрасити зал гірляндами: паперовими і електричними. Останні можна запозичити з коробки аксесуарів для зустрічі Нового року.

А паперові легко зробити самому з найбільш яскравих листівок, конвертів від грамплатівок.

Тепер залишилося тільки гостям розіслати запрошувальні листівки. Їх краще зробити самому в стилі 50-х.

Виріжте для цього з рожевого паперу прямокутники. На одній стороні напишіть великими літерами FOR YOU! На інший (обов’язково від руки): містеру … , міс …. Далі текст запрошення.

Не варто писати офіційно прізвище гостя, краще ужити його поганяло, яке прийнято вашої компанії або дитяче прізвисько (з’ясуйте заздалегідь).

В крайньому випадку, переробіть ім’я на західний манер (для стильності): міс Ірен, містер Мішель, наприклад.

Отже, сценарій вечірки в стилі ” стиляги обміркували. Запрошення розіслали? Все готово, чекаємо гостей.

Одяг для вечірки в стилі ” стиляги

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частуванняЯк одягнутися на вечірку в стилі ” стиляги? При виборі дрес-коду доведеться відмовитися від похмурого стереотипу офіційних корпоративів, згідно з яким жіночий костюм повинні бути строго чорно-білим, а чоловічий мати один з п’ятдесяти відтінків сірого.

Пам’ятайте, ви йдете в дурдом! Зразка одягу стиляг можна завантажити з Інтернету і розіслати друзям по скайпу. Нехай напружаться одягнутися стильно.

Для дівчат ідеальними будуть сукні в великий горошок з можливо більш яскравими горошинами!

При відсутності такого можна вибрати плаття в настільки ж яскраву смужку або просто яскраві однотонні:

 • сині,
 • червоні,
 • фіолетові,
 • рожеві,
 • зелені,
 • помаранчеві.

Неодмінно потрібні для вечірки в стилі ” стиляги такі аксесуари:

 • капелюшок,
 • великі сережки,
 • сумочка,
 • якщо є брошка і браслет – чіпляйте все!

Для хлопців обов’язкові:

 • широкий яскравий різнокольоровий краватку,
 • яскрава сорочка, бажано з нейлону,
 • яскравий хустку в нагрудній кишені,
 • костюм будь-якого кольору, крім чорного і сірого.

Найскладніше зробити стильну зачіску. Не кожен перукар прийме замовлення типу «я у мами дурочка» для дівчини або з переднім начосом у хлопця. Доведеться теж завантажити з Мережі, роздрукувати і принести фото в перукарський салон.

Музика для вечірки в стилі ” стиляги

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування Навряд чи у кого збереглися справжні пластинки тих часів на 78 обертів.

До того ж це дуже крихкі вироби, їх краще не давати на загул веселої компанії. Цілком зійдуть більш пізні вінілові на 33 обороту.

Їх зовсім не обов’язково програвати в ході вечірки, за якістю вони явно поступляться звуків з вашого домашнього кінотеатру.

Хіба що один раз прокрутити на початку вечора під оплески публіки. Якщо, звичайно, вийде.

Головна трудність тут – не самі програвачі, які в достатній кількості ще лежать у коморах багатьох родин, а голки до них.

Знайти сьогодні в торгівлі досить складно. І вже точно до давніх грамофонам вони не підійдуть.

Набравши в Яндексі слово Стиляги, ви знайдете багатий список імен музичних ідолів того часу. Качайте все, підійде.

З важким роком і Бітлами та музика не пов’язана – вони з’явилися пізніше.

Про твісте краще всього скласти уявлення можна по пісні з «Кавказької полонянки»: «Десь на білому світі, там, де завжди мороз, труться спиною ведмеді про земну вісь..» Згадали?

Не складніше навчитися танцювати твіст, шейк. У фільмі Гайдая це доступно пояснив Моргунов, можете переглянути.

Щоб навчитися танцювати під музику для вечірки в стилі стиляги, потрібно інтенсивно працювати ліктями взад вперед, звиваючись тілом і рухаючи туфлями вліво-вправо. Імпровізуйте під музику, чим смішніше, тим краще.

Секрети стиляжьего столу

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування Треба розуміти, що частування на вечірці стиляг неможливо уявити у вигляді традиційного ресторанного застілля, де гості поступово напиваються до кондиції, вимовляючи при цьому численні тости.

Це повинен бути американський фуршет в чистому вигляді. З урахуванням тих можливостей, які надавали для його проведення радянські магазини 50-х років.

В центрі святкового столу – морозиво ескімо. Втім, в Москві сьогодні можна купити і справжнє американське.

Воно багато гірше натурального радянського. Але стиляги цього не знали і не могли знати.

Вони судили тільки за картинками, на яких різнобарвне американське виглядало набагато симпатичніше скромного «Ленінградського» за 22 копійки. І мріяли спробувати закордонного. У пам’ять про це купіть його до столу теж.

В барі гостям обов’язково повинні пропонуватися джин, черрі, тонік. Одні ці назви приводили наших предків в екстаз. Чисто американські ласощі — чіпси, чупа-чупс, чізбургери, ананаси — будуть органічним наповненням столу.

Всі ігри хороші, крім нудних

Вечірка в стилі стиляги: як одягнутися, музика для вечірки, частування Описи ігор для вечірок того часу можна також знайти в Мережі. Але, можливо, нинішній молоді вони здадуться дуже пуританськими і нудними порівняно з репертуаром нинішніх диско-жокеїв.

Так що якщо доповніть вечірку в стилі ” стиляги конкурсами та сучасними іграми на роздягання, майстерне поїдання бананів або хто з хлопців більше зніме ліфчиків за п’ять хвилин, в даному контексті це навряд чи буде моветоном.

На завершення вечірки розпалена компанія обов’язково повинна піти «стилять» по вулицях.

Тільки не захоплюйтеся. Весело шокувати перехожих можна. Але всерйоз поліцейських — явно не варто.

Дивіться які веселі танці треба танцювати на вечірці в стилі стиляги і під яку музику: