Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правила

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаПам’ятаєте мультфільм про Крокодила Гену і його пісню про те, що день народження буває тільки один раз? Рекомендуємо організовувати веселі конкурси на день народження дорослим так, щоб свято запам’яталося. Придбайте торт і зберіть кращих друзів!

Важливо дотримати урочисту атмосферу, зробити все для того, щоб гості відчували себе бажаними і популярними на цьому святі. Для того щоб поліпшити настрій імениннику, рекомендується провести цікаві конкурси.

Організація веселих конкурсів

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правила Основне завдання смішних конкурсів на день народження дорослим полягає в тому, щоб розважити всіх присутніх і задіяти їх.

Слід зробити все для того, щоб люди відчували себе розкутими, впевненими. Ведучий повинен показати присутнім правила поведінки.

Веселі посмішки, дзвінкий сміх, відчуття ейфорії, веселі танці та танці – це все необхідно для якісного проведення дня народження.

Конкурс під назвою «Гості і презенти для них»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаВсім зрозуміло, що іменинника буквально обдарують численними подарунками, але чому б не вручити невеликі презенти і гостям свята, зробити їм приємно?

Конкурс під назвою «Подарунки гостям» — дуже захоплюючий і цікавий. Важливо, щоб він запам’ятався присутнім. Необхідно взяти нитки і прив’язати до них невеликі подарунки. Гості повинні взяти ножиці, закрити очі і, перерізавши стрічку, забрати свій подарунок.

Атрибути, без яких не обійтися при виконанні завдання: ножиці, темна пов’язка на очі, нитки і подаруночки. Якщо добре постаратися, то гість зможе отримати свій приз.

Забавне змагання «Конячки» з цікавими призами

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаДля участі у конкурсі необхідно запросити кілька пар, щоб створити атмосферу суперництва. Гості встають на коліна, повернувшись обличчям до суперника.

На великому аркуші формату А4, рекомендовано друкувати певні слова. Мета змагання – прочитати написи суперника і заховати, не дати побачити власну. В якості переможця буде обрано той чоловік, якому вдасться швидко виконати поставлене перед ним завдання.

Заборонено підіймати долоні і коліна від підлоги, так як це явний програш.

Ведучий повинен чітко і пильно стежити за тим, щоб не порушувались правила гри, а у разі неправильного її проведення дискваліфікувати винних.

Необхідні матеріали: різнокольорові фломастери, аркуші паперу, скотч. Як заохочувальний приз рекомендується зробити підкову або дзвіночок, квіточка, брошку.

Конкурс для всіх гостей «Весела ферма»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаВ цьому конкурсі рекомендується задіяти всіх гостей і розбити їх на дві великі команди. В одній з них повинно знаходитися близько 4 чоловік.

Групи отримають назву тварини, що живе на фермі. Сюди можуть входити як хижаки, серед яких можна виділить кішок і собак, так і травоїдні, тобто, корови і свині, а також птахи: гуси, кури, качки, індики.

Головне завдання учасників знати, які звуки видають ті чи інші тварини.

Після цього всім зав’язуються очі, вмикається весела музика і люди повинні переміщатися. Після її відключення всі повинні зібратися в одну купу, тобто, відшукати членів своєї команди. Приміром, якщо це команда кішок, то, почувши нявкання, людина підходить до іншого людині, веселощі забезпечено!

Переможцями вважаються ті, хто швидше збереться і стане в ряд, взявшись за руки. Важливі складові – темні пов’язки і призи, наприклад, невеликі м’які іграшки зі звуком, крім цього, можна прикупити як цукерки, так і печиво, зроблене у формі тварин.

Веселий конкурс «Виляє танець під музику

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаЦей конкурс відрізняється веселощами і задоринкою, радістю і зможе поліпшити настрій як дорослим, так і дітям.

Необхідно запастися чистим папером і включити приємну, веселу музику. Щоб конкурс відбувся, потрібно 10 чоловік.

Включається музика, і учасники приступають до малювання п’ятою точкою тіла цифри. Як приз може підійти гарно оформлена грамота людині, який став переможцем.

Смачне змагання за солодощі та подарунки «Обжорка»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаВарто відзначити, що на організацію цього конкурсу необхідно буде витратитися, але веселощі, радість вже точно забезпечені!

Слід купити в кондитерському магазині торти, точно відповідні кількістю учасників.

У нижню частину торта ховається ключ, записка або будь-яка інша річ, а гравець повинен її оперативно відшукати. Потрібна мотузка, якою гравцям слід зав’язати руки.

Головне завдання – швидко дістатися до бажаної речі.

Слід заздалегідь подбати про те, щоб було мило, гелі для того, щоб гравці змогли вимити обличчя після такого смачного конкурсу. Як приз можна використовувати кремове тістечко або інший торт.

Вчимося читати «Чужі думки» під російську музику

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаЦя конкурсна програма використовується багатьма організаторами заходів, так як всі в захваті від неї, а вибух емоцій вже точно забезпечений.

Головне завдання ведучого — відшукати пісні російською мовою і обрізати їх, можна залишити тільки куплет або пару інших рядків. Слова із них стануть відображенням думок усіх присутніх людей. Найвеселіше присутнім буде в тому випадку, коли жіночі і чоловічі слова будуть чергуватися.

Ведучий вибирає будь-якого з учасників, підходить до нього впритул і включає музичний супровід, тобто, це означає хід думок учасника. Рекомендується вибирати смішні фрагменти, щоб присутні не занудьгували. Не потрібно купувати призи, адже учасники не вважаються переможцями.

Створюємо пари в конкурсі «Ура, поповнення!»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаЩоб весело провести цей конкурс, важливо підібрати чоловіка і жінку, тобто, створити пару.

Переможців тут не повинно бути, важливо зробити все для того, щоб всі сміялися і отримали тільки позитивні емоції.

Суть полягає в тому, що пара стає батьками, а батько вже хоче пошвидше побачити своє чадо, але не може безпосередньо поспілкуватися зі своєю дружиною, так як її обмежує темне звуконепроницаемое скло.

Матуся повинна, в свою чергу, зрозуміти чоловіка і відповідати на його запитання за допомогою жестів. Якщо є бажання вручити призи, то вони, швидше за все, будуть заохоченням за участь.

Лопаємо кулі і отримуємо оригінальні подарунки

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаДля того щоб брати участь в даному конкурсі, слід вибирати двох дівчат. У залі розкидати повітряні кулі, які надуті гелієм.

Основна суть цього конкурсу полягає в тому, щоб постаратися лопнути кульки, але без допомоги рук. Переможцем стане та красуня, яка програє «винищити» як можна більшу кількість куль.

Головними атрибутами цієї гри вважається повітряна куля, пов’язка для зав’язування рук. В якості призу дівчині можна буде вручити як гребінець, так і гігієнічну помаду, чашку.

«Веселе привітання для дорогого іменинника»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаУ конкурсі мають брати участь всі гості, які знаходяться за столом. Коли черга підходить до чергового людині, він повинен сказати добрі слова, побажання імениннику. Повторень бути не повинно.

Переможцем стане той, хто якомога більше скаже теплих слів. Інші повинні вибути з гри, якщо їм в голову не приходить щось нове.

Конкурс для всіх гостей «Палаючий сірник»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаБереться коробка сірників — і запалюється сірник, а, поки полум’я горить, людина, точніше гість урочистості, повинен розповісти як можна гарніше і яскравіше історію знайомства з іменинником. У цьому конкурсі мають брати участь усі без винятку присутні.

Одна запалюється сірник за інший. Полум’я швидко догорає, але азарт серед присутніх, навпаки, запалюється. Можливо, хтось поспіхом скаже щось зайве і недоречне, що зможе розвеселити весь колектив?

Здивуй іменинника красивою ходою і поцілунком

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаГості займають позицію з одного кінця залу, іменинник розташовується із зворотного боку.

Включається музика — і гості повинні пройтися оригінальної ходою. Наблизившись до винуватця тожества, його необхідно поцілувати і піти назад.

Основна суть конкурсу – виявити якомога більше уваги до особистості і для більшого веселощів рекомендується повиливать п’ятою точкою, уповільнювати або навпаки йти швидким кроком.

Конкурс з використанням листівок «Дефективний привітання»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаСлід придбати невеликі, але барвисті листівки, щоб у них були написані оригінальні привітання або створити їх самостійно.

Учасники беруть цукерки, які кладуть по одній за щоку. Приз отримає той гравець, якому вдасться розвеселити гостей більше за інших. Переможцю можна вручити величезний Чупа-чупс.

Танцюй як можна довше в конкурсі «Зміїна отрута»

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаУчасники збираються разом, і їх ніби вкусив за ногу змія, впорснувши у шкіру свій небезпечний отрута. У житті не варто сумувати, а танець допоможе позбутися отрути.

Але потім несподівано у всіх починають терпнути ноги, ворушити ними не можна, але танець також не слід переривати, інакше програєш. Переможцем стане той, хто примудрився протанцювати тривалий час з урахуванням усіх труднощів.

Тут можна презентувати учасникам як заохочувальний, так і головний приз. Це можуть бути як красиві келихи, так і пляшка дорогого вина, яке можна потім розпити за здоров’я іменинника.

Дізнайся на слух своїх близьких і рідних

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правила Отже, цей конкурс допоможе зрозуміти, чи добре іменинник знає всіх присутніх на її святі.

Якщо це близьке і рідне тобі людина, його можна дізнатися з мільйона схожих — і не помилитися. Приступимо?

Головний герой дня повинен відвернутися від гостей. Гості підходять до нього і називають його ім’я. А якщо всі будуть трохи змінювати свій голос, то стане набагато веселіше і цікавіше.

Веселі конкурси на день народження дорослим здатні згуртувати присутніх і розвеселити всіх гостей!

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Кілька порад про те, як повинні проходити конкурси

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правила Тепер стало зрозуміло, завдяки яким конкурсів свято стане веселим і радісним.

Необхідно запастися цікавими сценаріями і приступити до їх реалізації. Придбати призи, приготувати все необхідне для якісного їх проведення.

Виберіть потрібну людину, яка зможе з успіхом вести конкурси.Для цієї мети підійде самий веселий і задерикуватий, який має почуття гумору і зможе швидко розвеселити всіх присутніх і не дасть їм нудьгувати.

Після дня народження залишаться виключно позитивні емоції у тому випадку, коли всі візьмуть безпосередню участь у проведенні цього свята. Важливо прийти в гарному настрої, так як воно по ланцюжку одразу ж перейде до всіх гостей — і все пройде відмінно!

Посміхайтеся присутнім і даруєте схвальні погляди.Позитивна енергія, променями расточаемая по сторонах, буде прийнята оточуючими — і все пройде гладко.

Важливо дотримуватися досить прості поради, від яких буде максимум користі:

  • Слід неспішно розповісти про умови, поставити перед присутніми певне завдання і зайвий раз упевнитися, перепитавши, чи все їм зрозуміло.
  • Приготовлені конкурси необхідно записати на папір, тобто, у вигляді невеликого сценарію. У такому разі ви не розгубитеся, будете пам’ятати, які конкретно подарунки необхідні. Такий порядок буде зручний ведучого, він не розгубиться в невідповідний момент.
  • Не слід примушувати приймати участь у конкурсах всіх тих, хто не бажає цього робити з різних причин. Можливо, він знаходиться ще не в тому настрої, щоб ділитися з оточуючими або у нього власні думки, які його турбують.
  • Встановіть бюджет, виходячи з якого здійснюватимуться покупки для придбання подарунків гостям. Необхідно їх купити про запас, щоб не вийшло так, що конкурси тривають, а дарувати вже просто нічого. Буде неприємно, коли людина виграв подарунок, але залишився без нього.
  • Після чергового конкурсу необхідно акцентувати увагу на іменинника. Додайте у сценарій жарти і танці, веселі пісеньки. Між кожним конкурсом не забувайте приділяти увагу імениннику.
  • Нехай після веселих танців гості сядуть, і відпочинуть, візьмуть участь у завданнях з логічним ухилом.
  • Якщо ведучий боїться виступати перед публікою, то що можна говорити про інших присутніх? Намагайтеся підтримувати і заохочувати всіх присутніх, не давайте їм сумувати.
  • Буває так, що на подібному святі зустрічаються абсолютно різні люди, які раніше не були знайомі. Так от їх усіх необхідно згуртувати і створити веселу атмосферу свята.
  • Цікаво буде, якщо і ведучий візьме активну участь у конкурсах, тобто, своїм прикладом покаже, що не варто соромитися, а прийшов час посміхатися!

У якому б віці не знаходилася людина, що день народження — це свято, яке всіма любимо. Не соромтеся проводити його, адже нічого подібного вже просто не буде.

Забудьте про те, що кажуть, головне — участь, а не перемогти. Навпаки, будьте лідером, сильним, сміливим і кмітливим, який ні перед чим не зупиниться. Ведіть за собою всіх інших!

Нехай перемога буде невелика, практично непомітна, але з неї починається справжнє життя героя.

В якості висновку хотілося б запросити чоловіків взяти активну участь в конкурсі, який носить назву «Земля в ілюмінаторі». Крім нього, існує ще величезна кількість різних варіантів, які можна побачити на відео.

Відгуки про проведення конкурсів на різних заходах

Веселі конкурси на день народження дорослим: за столом, смішні, правилаВеселі конкурси на день народження для дорослих за столом здатні зробити свято яскравим і незабутнім. Участь в них охоче беруть всі вікові групи.
Не обійтися без розважальних змагань на дні народженні, і про це свідчать відгуки.

Христина, Таганрог

«Беру активну участь у конкурсах, обожнюю перебувати в центрі уваги. Будь-яке свято має бути радісним і веселим. Мені подобається бути в центрі загальної уваги, це так допомагає самоствердитися.

Завдяки оригінальним конкурсів, день народження стає яскравим і незабутнім. Бажаю всім перемог і прагнення до кращого! Незважаючи на те, що сувеніри часом банальні, але саме поняття перемоги вже окрилює і додає радість.

Життя у нас – єдина, тому вона повинна відобразитись в яскравих і незабутніх моментах, святах і конкурсах. Не сидіть сумно осторонь за столом, а веселіться з усіма!»

Аннушка, Перм

«Проводився оригінальний конкурс «Весела ферма», наступали на ноги побратимам, кричали так, що позривали голосу, але вдалося знайти один одного в кінцевому підсумку.

Веселощі зашкалювало, особливо глядачі сміялися, дивились на таке видовище.Повеселилися вдосталь!»

Людмила, Владивосток

«Запросили на ювілей, було дуже нудно, але одному гостеві все це набридло, і він узяв ініціативу в свої руки, став проводити конкурси. Все різко змінилося, з’явився сміх і веселість — і якось непомітно пройшов день.

Після цього тривалий час йому переминали кістки всі присутні, обговорюючи відбувалися казуси. Згадуючи все те, що було тоді, з сумом розумію, що вже не повернуся в той вечір, але як же хочеться».

Лариса, Архангельськ

«Я — вихователь дитячого садка. На черговому ранку вирішили провести для наших малюків конкурс під назвою «Конячки». Дітлахи всі такі активні і веселі, так що нудьгувати не довелося.

Всі діти були в захваті, стільки дитячого сміху розливалося по кімнаті, я була в захваті. Після цього діти самостійно виготовляли собі подібні розваги, а ми тільки посміхалися, дивлячись на те, що відбувається».

Владлен, Киштим

«Скільки б не існувало різних конкурсів, але графіті з використанням п’ятої точки завжди було на піку популярності. Все завжди сміються, так як весело і оригінально. Мені доводилося і самому брати участь і бути спостерігачем.

Веселилися всі, від мала до велика. Весело, коли на тебе звертають увагу, тобі аплодують, а ще краще отримувати головний приз, і обійти всіх суперників. Загалом, беріть участь, не стійте осторонь — це того варте!»

Тамара, Челябінськ

«Вирішила згадати про свій випадок, який стався під час мого перебування на ювілеї у дорогої мені людини. Там оголосили конкурс, де учасники повинні були активно працювати попою. Я одягла сувору спідничку олівець, і мені необхідно було намалювати нулик.

Довелося працювати, але спідниця не витримала подібної навантаження — і просто лопнула при всіх! Соромно було, але завдяки веселощів цей казус згладився. Люблю подібні розваги, так як завдяки сміху можна прожити значно довше».

Дмитро, Камаган

«Я завжди люблю конкурси. Необхідно намагатися розвивати лідерські якості. Адже людина повинна розвивати в собі якості лідера, без них в цьому житті не обійтися».