Ще недавно виключно сімейне свято Новий рік сьогодні перейшов в інші життєві сфери сучасного суспільства. У зв’язку з цим новорічні корпоративи вважаються якоюсь веселою і приємною традицією.

Якщо компанія розцвітає, то може собі дозволити це свято проводити в ресторані, невеликі фірми воліють відзначати корпоративну новорічну вечірку прямо в офісі.

Корпоративна вечірка – веселе свято

Для того, щоб корпоративна вечірка не перетворилася в зобов’язалівку, а стала незабутнім веселим святом необхідно заздалегідь визначитися з програмою, вибрати місце проведення та з усією серйозністю підійти до організації заходу. Фахівці впевнені, що корпоратив – це не просто вечірка, а цілий комплекс заходів, спрямованих на згуртування колективу. Особливо це актуально для великих компаній, де співробітники мало знайомі один з одним.

Основа успішної новорічної вечірки з колегами – це програма, вибір якої залежить від виділеного бюджету, від кількості і складу учасників. Керівники компанії повинні подбати і про подарунки для співробітників. Можна, звичайно ж, кращих колег заохотити вихідними днями або грошовими преміями або вручити працівникам сертифікати на придбання певних речей в тому чи іншому магазині. В такому разі не доведеться витрачати час на пошуки відповідних подарунків.

Подарунки для колег – це невід’ємна частина веселого святкування Нового року і без них вже не обходиться ні один корпоратив. Адже з цими людьми треба працювати майбутній рік і краще всього, якщо він почнеться з милого і славного презенту, теплих слів та добрих побажань. Якщо колектив згуртований, то в якості презенту можна спокійно вибирати забавні сувеніри. В цілому ж варіанти подарунків для колег безпосередньо залежать від деяких нюансів.

Подарунки для колег на Новий Рік: жіночий колектив

Якщо робочий колектив виключно жіночий, то вибрати відповідні подаруночки не так вже й складно. У даному випадку доречно дарувати різні сувеніри – вазони, шкатулки, красиві свічки ручної роботи, ароматичну лампу з набором масел до неї і так далі. Одним словом, подарунки для колег на Новий Рік в жіночому колективі можуть бути найрізноманітнішими:

 • Химерний набір салатниць.
 • Поставки для серветок або під гаряче.
 • Формочки для випікання.
 • Рушники або прихватки з новорічною тематикою.
 • Кружка з традиційними святковими принтами.

Доречними виявляться і солодкі сюрпризи – шоколад у вигляді святкових фігурок (зайчики, Дід Морози, Снігуроньки і тому подібне). Жінки обов’язково порадіють гарним і якісним чайних наборів. Мило, зроблене умілицями вручну – відмінний подарунок, що підходить під будь-який привід, але саме в переддень Нового Року воно користується особливим успіхом.

В супермаркетах реально відшукати багато корисних і гарних речей, які ідеально підходять для жінок. Наприклад, хороший набір макіяжних кистей, різні аксесуари для манікюру, косметички, гребінці для волосся, набори для ванної, шкарпетки і рукавиці з новорічними візерунками. Презенти найкраще піднести на корпоративній вечірці, зробивши це святкування ще приємніше.

Подарунки для колег на Новий Рік: чоловічий та змішаний колектив

Подарунки до Нового року для колег повинні бути оригінальними, особливо якщо мова йде про чоловіків. Варто відразу ж виключити бритвені і інші косметичні набори, подібні речі дарують близькі люди і домочадці. Звичайно ж, для колег чоловіків варто підібрати практичні подарунки:

 • Нову комп’ютерну мишу або сучасну флешку.
 • Набір чаю або кави в оригінальній упаковці.
 • Різні корисні канцелярське приладдя.

Оригінальні подарунки для колег на Новий Рік у змішаному колективі вибирають з урахуванням віку працівників. Наприклад, для молоді можна підібрати гумористичні сюрпризи, а їх вручення перетворити в якесь веселе шоу. Для більш серйозного консервативного колективу краще вибирати такі звичні презенти, як цукерки, хороші чаї, кава, шампанське тощо.

Якщо в колективі багато людей, а на дорогі сюрпризи не достатньо коштів, то в такому випадку варто віддати перевагу:

 • Цікавим сувенірів на тему Нового року.
 • Килимку під мишку.
 • Канцелярським приладдям.
 • Актуальним магнітикам на холодильник.
 • Самим різним незвичайним календарів.
 • Чайних і кавових наборчикам.

Новорічний подарунок керівнику

Новорічний копроратив є тим місцем, де дружня атмосфера свята здатна згуртувати колектив. Тут не повинно відчуватися поділ по директора і підлеглих, кожен має право веселитися і отримувати задоволення. Але і підлеглим не потрібно забувати про подарунки для керівника, добре, якщо такий презент придуманий усім колективом разом.

В презент для начальника не повинен проглядатися особистий характер, можна просто вибрати стандартні та актуальні варіанти – витриманий коньяк з гарними цукерками і кришталевими келихами, а може бути будь-які вироби з шкіри, металу або каменю. В продовження алкогольної теми (якщо директор її підтримує), можна дарувати набір чарочок або пивних кухлів в спеціальному чемоданчику, креативні підставки для пляшок, фляжки тощо.

Жінці керівнику доречно піднести красиву світлодіодну картину, сейф скриньку, відерце під шампанське, флеш карту в незвичайному корпусі і так далі. Жіночий колектив може привітати свою керівницю такими подарунками, як набори посуду або корисної побутовою технікою. Важливо оформити новорічний подарунок таким чином, щоб про нього згадували тільки з посмішкою.