Весілля червоного дерева означає річницю спільного сімейного життя, де подружжя прожило 27 років разом. Символіка свята — це червоне дерево, яке означає мудрість, витривалість і міцність. Те ж саме стосується і сімейних відносин подружжя, за роками прожитого життя вони розуміють, що в даний час їх шлюб відрізняється міцними і щирими почуттями, чистотою відносин і благородством любові.

Зрозуміло, протягом 27-ми років спільного життя на шляху молодих зустрічалися і труднощі, і негаразди, і сварки, але мудрість життя підказала їм, що не варто звертати особливої уваги на різні негаразди, а важливо зберегти теплоту щирих відносин. Саме подружжя, які прожили разом 27 років, розуміють, в яких ситуаціях необхідно проявити твердість, а де потрібно поступитися чоловікові, щоб міцні стосунки в сімейному союзі залишалися непорушними.

У давні часи весілля червоного дерева не вважалася урочистим ювілеєм, а от у цієї сучасності стало модним відзначати все річниці весільних урочистостей. Тим не менш, така річниця не вимагає пишного святкування, за традицією вважається, що це свято потрібно відзначити у вузькому сімейному колі.

Традиції свята

 • Святкування весілля червоного дерева не вимагає пишних церемоній або особливих сценаріїв свята. В якості запрошених обов’язково повинні бути присутні діти та онуки подружжя. Крім цього, річниця святкового дня запрошує на торжество і найближчих друзів і родичів.
 • Назва свята пов’язане з червоним кольором, тому в одязі молодих повинні бути присутні нотки даного відтінку. Зовсім не обов’язково вбиратися в червоні обличия, але ось у святковий костюм чоловікові і дружині рекомендується включити гілочку яскравою горобини або квіточка червоної троянди.
 • Вітання від запрошених друзів і родичів можуть носити гумористичний характер, традицією свята є коломийки та смішні віршики.

Особливих прикмет і традицій свято 27-ми років спільно прожитого життя не має, тому подружжя чи діти, які організували це свято для своїх батьків, можуть дати волю своїй фантазії і гідно відзначити важливу подію.

Оформлення інтер’єру урочистості

Яка річниця свята обходиться без гарного оформлення інтер’єру урочистості? Як вже говорилося, організувати подію можна за власним бажанням і смаком, але рекомендується покладатися наступних основ святкування весілля червоного дерева:

  • Святковий стіл добре покрити білою скатертю з червоними малюнками або з червоною вишивкою.
  • В костюмах дружина також бажано включити червоні прикраси. Для чоловіка ідеальним буде краватка з червоними вкрапленнями, жінці добре одягти червоний шарф або прикрасу для волосся червоних відтінків.
  • Оформлення урочистих інтер’єру теж має укладати червоні відтінки. Це можуть бути кульки або стрічки відповідного кольору.
  • Урочисті страви готуються з символікою свята. В меню рекомендується включити салати з додаванням граната, буряків, червоних яблук або червоного грейпфрута.

Весілля червоного дерева зазначається у вузькому родинному колі, тому ведення торжества можна довірити тамаді або особливо активним запрошеним гостям. Тим не менш, особисті вітання вимовляють всі гості, вони бажають подружжю довголіття і щастя в сімейному житті.

Що подарувати?

Яка річниця сімейного життя обходиться без вручення презентів молодим? 27 років спільно прожитого життя — це не кругла дата, тим не менш, вона вимагає вручення потрібних і корисних подарунків. Що ж подарувати подружжю?

   • Винний шафа з червоного дерева. Такі привітання ідеальні для справжніх цінителів міцних напоїв. Шафа підходить не тільки для зберігання спиртовмісних напоїв, він чудово вписується в будь-який інтер’єр і надає житловому приміщенню затишок.
   • Добре подарувати подружжю статуетку. Вона повинна символізувати фортеця і любов у сімейних відносинах.
   • Фотокартина, оформлена в рамку з червоного дерева, стане чудовим романтичним подарунком. У таку фотокартину необхідно включити фотографії різних років сімейного життя подружжя.
   • Дерево щастя (яшма або корал). Прекрасні привітання у вигляді дерева щастя послужать амулетом і охоронцем сімейних цінностей. Гідність дерева щастя в тому, що воно не вимагає поливу і створює прекрасну ауру для залучення удачі і довголіття.
   • Туристична путівка або поїздка в санаторій стане в нагоді подружжю, які вже трохи втомилися від життєвого побуту, а ось часу для спільного відпочинку викроїти не можуть.
   • Можна подарувати подружжю і потрібні подарунки, наприклад, каструлю або телевізор.
   • Корисними презентами для молодих, які стежать за своїм здоров’ям, стануть, іонізатор повітря, інгалятор або тонометр.

Будь-привітання для молодих обов’язково повинні супроводжуватися теплими та щирими словами. В якості додаткового подарунка рекомендується подарувати і шикарний букет квітів для дружини. В квіткову композицію рекомендується включити червоні троянди або яскраві півонії.

І не забудьте квіти — їх багато не буває.