Весілля на пляжі

Весільне торжество на березі прекрасного моря – це незабутнє враження, і все повинно пройти ідеально, тому необхідно готуватися заздалегідь. Щоб організувати свято на пляжі, варто врахувати кілька значних моментів, які можуть зіпсувати все подія.

У кожної людини свої уподобання, і перед обранням місця для проведення весільної церемонії пара обговорює всі доступні місця і вартість послуг.

Дата весільної церемонії вибирається заздалегідь, перевіряється прогноз погоди, щоб дощ та інші погодні катаклізми не змогли зіпсувати цей прекрасний день. Також не рекомендується призначати дату події на спекотний літній день і денний час. Для проведення церемонії найбільш підходить ранню годину або вечірній час.

Весілля на пляжі

Якщо вибираєте екзотичну країну для укладення шлюбу, то переконайтеся, що видане свідоцтво не буде мати виключно символічний характер.

Передвесільні приготування дуже втомлюють, та слід врахувати кожну дрібну деталь.

Замовте транспорт, який доставить молоду пару і всіх гостей до місця проведення церемонії, а також дізнайтеся, чи є паркувальні місця для всього весільного кортежу.

Важлива деталь в приготуванні до весілля – запрошувальні листівки. Виберіть вподобаний дизайн і кількість запрошень, щоб їх вистачило на кожного запрошеного гостя. Так як весільна церемонія проходить на березі моря, то і квитки необхідно зробити в морському стилі.

Оригінальним рішенням буде оформити запрошення на зістареної папері і вкласти їх у пляшку.

Декорації для майданчика

Для весілля, яка проходить на відкритому місці біля моря і в спекотний літній день, необхідно детально продумати, де і як будуть розташовуватися навісні намети, щоб сховатися від спекотного сонця. Не забудьте, що погода може різко змінитися, наприклад, піде дощ, тому варто для кожного гостя приготувати індивідуальний парасольку і заздалегідь домовитися з довколишніх готелем про проведення весільної церемонії під їх дахом.

Для оформлення майданчика відмінно підходить квіткова арка з екзотичними рослинами і квітами, а також яскравими стрічками. Стежка для молодих посипається пелюстками квітів. Раковини, маленькі кораблики, зірки і тканини в синьо-білих кольорах будуть ідеальним декором для оформлення весільної майданчики. Пропонуйте Гостям вінки і гірлянди з квітів.

Весілля на пляжі

Якщо проводити торжество у вечірній час, то територія, прикрашена такими ліхтариками, буде дуже романтично виглядати, а також, після закінчення весільного вечора, можна запустити їх у небо і спостерігати за польотом у темряві.

Великі свічки, розставлені по столах гостей, створять додаткову романтику, а також можна прикрасити всю територію фігурами з піску і скульптурами.

Створіть оригінальний образ молодим. Весільні вбрання для морського урочистості повинні бути легкими і повітряними, виготовленими з натуральних тканин, а головне – комфортними, щоб не відчувати незручності в спекотний день.

Строгі костюми і пишні великі сукні недоречні для морського урочистості.

Для подружок нареченої і відмінний варіант – модні закриті купальники і летять парео, а також легкі літні сукні.

Нареченого і його друзів можна одягнути в яскраві літні сорочки і шорти. Взуття вибирайте зручний – босоніжки або пляжні шльопанці. Ідеально підійдуть речі з морським декором.

Зачіска і макіяж

Весілля на пляжі

Для весілля на морському березі не потрібно наносити багато косметики або споруджувати пишну зачіску для нареченої. Все повинно бути легким і неяскравим. Вибирайте Косметику нейтральних тонів, а зачіску можна оформити яскравою живою квіткою.

При створенні букета нареченої використовувати не тільки красиві живі квіти, але і морські елементи і стрічки. Якщо додати в букет кілька перлин або морську зірку, то зможете зробити його оригінальним.

Вони можуть бути у формі морських елементів або фігурок водяних тварин. Це буде виглядати стильно й ефектно.

На весільний стіл відмінно підходять прості м’ясні або рибні страви, а також овочеві закуски, фрукти та слабоалкогольні напої. Приготуйте більше льоду, а ще лимонаду та інших прохолодних напоїв. Самим ідеальним варіантом буде шведський стіл.

Щоб організувати прекрасне торжество, необхідно найняти професіонала, який здатний впоратися з підготовкою до весілля.

Весілля на пляжі

Не забудьте замовити великий і красивий весільний торт.

Торжество на березі моря вимагає гарної музики – варто запросити місцевих музикантів, бо жива музика стане відмінним доповненням такої події.

Для розваги гостей підберіть відповідні конкурси та заходи. Чудовою вийде фотосесія на пляжі біля берега моря.

Звичайно, проведення весільної церемонії біля моря вимагає великих тимчасових витрат і сил, але спогади нічим не виміряти. Продумайте все ретельно, і тожество буде незабутнім.