Чого тільки не придумають закохані, щоб виділити день свого весілля із загального ряду інших весіль! Останнім часом стало модним визначити колір урочистості, тобто провести весь свято в одній колірній гамі. Видовище виходить незвичайне, феєричне і елегантне.

Організація

Організація подібного заходу вимагає особливого підходу, врахування низки деталей і ретельної підготовки.

Особливу увагу слід звернути на єдину тональність:

  • Вбрання молодят: плаття (або його обробка), костюм нареченого (або сорочка, жилет), букет нареченої, бутоньєрка нареченого;
  • Дизайн приміщення або майданчики для реєстрації шлюбу, а також банкетного залу. Оформлення може бути з живих квітів або штучного декору — композиції, підібрані в обраному кольорі. Урочиста арка, подіум, місце реєстратора — бажано все витримати в єдиному тоні, так само як і скатертини, чохли на стільцях, навіть повітряні кульки;
  • Прикраса головної машини і машин кортежу, при цьому бажано вибрати машини одного кольору, навіть якщо він не той, що визначений. У цьому випадку легко надати кортежу єдність;
  • Аксесуари. Це важливі деталі, які вводять гостей в тональність свята: запрошення, картки розсадження, загальна схема розміщення гостей на церемонії і під час банкету, подушечка для обручок, скоринки свідоцтва про шлюб та інші дрібниці не повинні випадати з загального колірного фону;
  • Найскладніше — одяг гостей весілля. Подружки, природно, одягнені в однакові сукні одного кольору, дружки нареченого підтримують задум однаковими кольоровими деталями. Питання в нарядах гостей. Потрібно попросити всіх запрошених хоча б приблизно витримати тональність.

Вибір кольору

Наречений і наречена домовляються про основному кольорі свого весілля. Але це досить складно, адже потрібно, щоб колір був прийнятний для всіх, приємний оку і припускав масу варіацій.

Для орієнтира можна керуватися такими параметрами:

  • Бажання нареченого і нареченої, засноване на попередньому перегляді декількох колірних варіацій весіль.
  • Час року і місце проведення заходу. Влітку можна зупинитися на квітах непомітних, пастельних відтінках, адже навколо багато яскравих деталей, а взимку, навпаки, краще вибирати кольори насичені, соковиті, незвичайні — смарагдовий, фіолетовий. Незалежно від пори року і погоди, актуальні рожева, блакитна і салатна гамма.
  • Безпрограшний варіант оформлення весільного торжества — живі квіти. У будь-який час року можна підібрати колірні композиції, які гармоніюють із загальною тональністю. Безумовно, річна весілля тут у фаворі — така різноманітність кольорів, форм і відтінків!

Мода і колір

Мода є все — фасон, колір, довжину матеріалу в одязі, моделі автомобілів та меню до обіду. Що вже говорити про таку важливу подію, як весілля в кольорі! Модний колір — гарантія успіху.

Нинішній 2016 рік воліє незвичайні кольори: пісковика, м’ятний, марсала, тобто, насичений колір витриманого червоного вина.

Кольори можна поєднувати ці, використовувати соло або витримати свято у відтінках одного з них. Крім того, найчастіше поєднують в оформленні колір фуксії з жовтим або лимонним з фіолетовим або марсала, що створює таємничість червоно-коричнево-фіолетової гами.

Такі поєднання, помножені на талант і креативність організаторів весілля, зроблять свято незабутнім.

Кому довірити організацію

Організація сучасної стильної весілля, витриманих у певному кольорі, — справа непроста, вимагає спеціальних знань. Спеціальні весільні агентства беруть на себе всі питання проведення такого специфічного урочистості в межах обговореного бюджету.

Щоб вибрати гідне агентство, доцільно поцікавитися роботами декількох з них. Завжди є портфоліо, відгуки, думки, на основі яких майбутні молодята та їхні родичі вибирають агентство.

Професіонал знає, яким чином підтримати обраний колір, не дати йому розчинитися у відтінках. Старший розпорядник стежить за тим, щоб в оформленні був присутній єдиний відтінок, адже різні матеріали по-різному сприймають барвники, живі квіти можуть зовсім відрізнятися від штучних квітів. В цих питаннях знання фахівця неоціненні. Щоб створити гармонійний і легко сприймається поєднання кольорів, слід правильно визначити акценти, підібрати ідеальне поєднання, втілити ці ідеї в реальні стіни, скатертини, бантики, кульки і квіти.

Грамотний, досвідчений професіонал зуміє підготувати справжню, урочисту, веселе, незабутнє весілля, не схожу ні на одну іншу.