Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить Весілля повинна запам’ятатися на все життя і хочеться її зробити не традиційною. Сьогодні актуально проводити торжество в певному стилістичному оформленні. Спробуйте такий варіант весілля в стилі Стиляг, вас дуже здивує таке торжество.

Існує безліч оригінальних рішень втілення креативних задумів у життя. Одне з них – весілля!

Кому підійде така весілля

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить Багатьом молодим людям хочеться поринути в епоху, коли процвітала ця молодіжна субкультура.

Вона вирізнялася своєю безпосередністю, строкатістю і яскравістю.

Весілля в стилі стиляг краще підходить молодим нареченим, якщо на їх весіллі буде здебільшого молодь.

Для людей старшого віку цей захід може виявитися кілька виснажливим, оскільки сценарій весілля в стилі стиляги передбачає багато танців і динамічних конкурсів.

Молодь зможе без праці знайти на весілля відповідні яскраві вбрання. Плюс проведення такого заходу – це відносно невеликі витрати на підготовку і проведення.

Багато реквізити не потрібно купувати, їх можна відшукати в старих бабусиних скринях. Одяг теж не вимагає особливих вкладень.

Прикраса залу та транспорту

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить Перед весіллям слід вибрати заклад, витримане в радянському дусі або ретро-кафе. Сірий зал ефектно буде поєднуватися з строкатими нарядами гостей.

Особливо це добре буде виглядати на фото. Максимум можна прикрасити зал кульками уздовж стін, серпантином, конфетті.

Адже саме так прикрашалися приміщення для весілля в епоху розвиненого соціалізму. Можна доповнити його типовими предметами для тієї пори. Добре, якщо в закладі буде паркетна майданчик.

Краще, якщо буде невелика сцена. Над майданчиком для танців можна повісити дзеркальна куля, який використовували на дискотеках в радянський час.

До РАГСУ молодята та їх гості можуть поїхати на автобусі або трамваї, який можна взяти в оренду.

Можна відправитися на автомобілях. Ретро-автомобілі сьогодні рідкість і за міським динамічним вулицями в них їздити сьогодні не так зручно.

Тому підійде будь-яка машина, прикрашена яскравими елементами.

Оформлення столу на весілля в стилі стиляги

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить Для сервірування столу потрібно підібрати більше яскравих деталей. Столи повинні бути вузькими для фуршету.

Їх розміщують біля стіни, щоб у залі було більше місця для танців.

Замість білих скатертин вибирають більш кричущі відтінки. На столі молодят можна залишити традиційну білу скатертину.

На весіллі стиляги не обов’язково влаштовувати рясне застілля, оскільки основний акцент припадає на розвагу, а не на їжу.

Страви в основному підбираються їх радянської епохи: олів’є, заливна риба, бутерброди. Але оформляти їх теж потрібно неабияк.

Наприклад, прикрасити великою кількістю овочів або прапорцями з оригінальними написами назв страв. Фрукти можна не нарізати, а розкласти по столу в хаотичному вигляді.

В кінці фуршету обов’язково повинен бути яскравий торт, прикрашений драже і кольоровою глазур’ю.

Розважальна програма

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить Основна частина весільної програми припадає на розваги. Вони повинні відповідати тематиці і стилю весілля.

Можна провести конкурси:

  • «Стиляем до перемоги» — танцювальний марафон на найтриваліший танець.
  • «Одягни стилягу» — з підручних предметів необхідно як можна швидше сконструювати костюм для стиляги.
  • «Конкурс меломанів» — вгадати відомі мелодії тієї епохи.
  • «Профспілкова лотерея» — розіграш ретро речей.

Кульмінацією свята має стати барвистий феєрверк.

Стилістика одягу на весіллі

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить Наречена повинна бути в скороченому пишне плаття яскравого кольору. Не треба його вчити багатою обробкою.

Якщо перевагу віддано білій сукні, то його можна прикрасити яскравим поясом і стрічкою або обручем на волоссі. Взуття має бути на високому каблуці і теж яскравою.

Обов’язково наряд прикрашають яскравими прикрасами. А зачіска не повинна бути простіше. Макіяж теж помітний – чорні стрілки на очах і яскрава помада.

Одяг нареченого повинна відповідати вбрання нареченої. Деякі деталі повинні бути в тон сукні або аксесуарам.

Наприклад, краватка в тон пояса або стрічки у волоссі. Сорочка повинна бути однотонною. Брюки можуть бути яскравого кольору. Родзинка образу нареченого – лаковані туфлі і строкаті кольорові шкарпетки.

Гості теж повинні бути одягнені відповідно до духу епохи. Але їх обов’язково потрібно попередити заздалегідь.

На всякий випадок на вході можна поставити стіл з необхідними атрибутами (біжутерія, хустки, окуляри та ін). Кожен гість підбере собі річ до душі.

Будь захід затратний і потребує багато часу на організацію. Але весілля в цьому стилі може не тільки зекономити кошти, а й запам’ятається всім присутнім яскравими емоціями та враженнями.

Фото з весілля в стилі стиляг:

 

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить
Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить

Дивіться авторську зйомку з весілля в стилі стиляг:

Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить
Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить
Весілля в стилі стиляг: фото, одяг, конкурси, кому більше підходить