Весілля за кордоном – це завжди чудово оформлене простір проведення церемонії, саме незабутнє торжество з пишною ходою і медовий місяць в самих екзотичних місцях нашої планети. Головні умови, необхідні для такого щастя, це талановиті організатори, готовність всієї необхідної документації і вибір вдалого місця для проведення урочистої церемонії.

Весілля за кордоном – виграш в емоціях і ресурсах

Підраховуючи фінансові витрати, які доведеться вкласти в це свято, ви з подивом виявите, що весільне торжество за кордоном обійдеться вам значно дешевше, ніж велика гулянка з друзями і родичами в ресторані або кафе улюбленого міста. Крім грошей, ви обов’язково виграєте в задоволенні і непередаваних відчуттів від цього романтичної пригоди.

Наскільки масовою і шикарною буде ваше весілля за кордоном – вирішувати вам. Можна вибрати скромний, але не менш інтригуючий варіант, основною метою якого буде отримання задоволення від коханої людини і навколишніх пейзажів в компанії декількох найбільш близьких людей. Більш дорогим подією може стати грандіозна весільна церемонія, її організацію повинні взяти на себе справжні професіонали, які провели не один подібний захід і їх клієнти завжди були задоволені результатом. Таке свято може мати деякі національні особливості тієї країни, в якій ви збираєтеся його проводити.

Важливо вибрати правильне місце проведення весілля і вінчання

Для деяких майбутніх сімейних пар велике значення має процес вінчання. Парафії Російської православної церкви є в багатьох країнах світу. Причому іноді вони розташовані в самих екзотичних місцях планети. Уявіть собі церемонію вінчання під спів райських птахів, в оточенні пальм або на тлі красивого водоспаду.

Місцем проведення офіційного одруження може стати міська управа або готель, але для цього слід мати на руках спеціальну ліцензію. Якщо ви зберетеся робити весілля в готелі, то, як правило, його власники зроблять вам кілька подарунків, наприклад, оригінально прикрасять місце проведення торжества, організують безкоштовну фотозйомку, допоможуть нанести макіяж нареченої, запропонують свого ведучого, чи спечуть грандіозний весільний торт.

Документальне оформлення весілля в іншій країні

Не забудьте в обов’язковому порядку дізнатися про всі нюанси шлюбного законодавства тієї країни, де ви збираєтеся розписуватися.

Як правило, для цього вам будуть потрібні наступні документи:

  • свідоцтво про народження нареченої і нареченого;
  • закордонного паспорта;
  • документ з Рагсу про відсутність будь-яких перешкод для одруження;
  • свідоцтво про розлучення (якщо це не перший шлюб);
  • документ про смерть колишнього чоловіка або дружини;
  • віза або дозвіл на проживання.

Пам’ятайте, організувати весілля за кордоном не так вже й складно. Головне любити один одного, і разом вирішити в якій країні і кого ви хочете бачити на одному з найголовніших подій у вашому житті.

Довіртеся своєму серцю, воно вас не обдурить.

Дякую HappyTravel.ru за наданий матеріал.