Весілля за містом: як вибрати ресторан?

У кожної закоханої пари настає момент, коли двоє людей вирішують назавжди пов’язати свої долі разом і призначають день весілля. Такий знаменний день неодмінно варто відзначити так, щоб він залишився в пам’яті й гостей та молодят. Одним з цікавих варіантів є весілля на природі. Але для того, щоб все пройшло без вад, слід врахувати безліч моментів.

Пропонуємо ознайомитися з основними вимогами до вибору заміського ресторану. Спочатку не варто все відкладати на останній день – до подібних речей готуються заздалегідь. Починати можна вже за два або три місяці до свята. Тоді у вас будуть всі шанси відзначити весілля саме в тому місці, яке вам подобається, а не в тому, яке залишилося.

За якими критеріями оцінити ресторан?

Весілля за містом: як вибрати ресторан?

Розглянемо основні пункти:

 • Вам можуть допомогти відгуки знайомих, які вже проводили в даному закладі якісь заходи.
 • Візуально можна познайомитися з обстановкою за допомогою інтернет ресурсів, зайшовши на сторінку сайту ресторану. Буде незайвим і почитати коментарі відвідувачів. Це теж дасть певне уявлення про обслуговування, кухні, місце розташування та інтер’єрі.
 • Крім заочного знайомства, ви можете особисто відвідати заклад, замовити обід, оцінити якість обслуговування і загальну атмосферу. Якщо вас все влаштує, то можна розповісти про свої плани адміністратору і уточнити всі деталі.
 • Якщо ваше рішення остаточне, то обговоріть систему знижок, забронюйте місце і внесіть передоплату.
 • Щоб бути повністю впевненим у тому, що нічого не зможе перешкодити торжества, договір можна оформити в письмовому вигляді. Цей нюанс дасть вам можливість спокійно займатися іншими справами, пов’язаними з весіллям.

  Перед тим, як зупинити свій вибір на якомусь конкретному ресторані, обговоріть кількість гостей. Справа в тому, що приміщення повинно бути просторим, щоб люди відчували себе комфортно.

  При цьому були краще попередити про те, що ви запрошуєте, заздалегідь – це дасть їм можливість підготуватися до урочистої дати. Врахуйте, що повинно залишатися місце для танців і конкурсів, а також для того, щоб офіціанти могли вільно обслуговувати гостей.

  Весілля за містом: як вибрати ресторан?

  Якщо в ресторані є кілька залів, то подумайте: ви будете орендувати один або все, щоб сторонні люди не заважали вашому святу. Поміркуйте над тим, як буде проходити весілля.

  Зараз дуже модно влаштовувати різні тематичні вечірки. Тому оцініть, наскільки обраний вами приміщення буде відповідати поставленим цілям. Ще одним моментом є саме оформлення, тому що якщо буде великий контраст, то всі ваші старання будуть виглядати просто безглуздо. Обов’язково вивчіть страви, які пропонує ресторан, і винну карту.

  Дуже рекомендується обговорити меню на весілля з самим шеф-кухарем, при цьому прислухайтеся до його рекомендацій. Основні страви підбираються у відповідності з тематикою весілля і сезоном року. Не біда, якщо ви не маєте в цьому ніякого досвіду, адже саме для таких випадків і потрібні професіонали.

  Декоратор, в свою чергу, допоможе вам правильно розташувати гостей, так, щоб запрошеним було не нудно, зручно, але головні винуватці торжества були завжди в центрі уваги.

  Виїзна реєстрація шлюбу

  Весілля за містом: як вибрати ресторан?

  Розгляньте варіант з виїзної розписом. Такий підхід заощадить час і буде зручний для вас і гостей. Парковка під охороною – це теж важливий момент. Запрошені будуть відчувати себе спокійно, якщо залишаться впевнені, що їх майно перебуває в безпеці, особливо це актуально для ресторанів за містом. А ось якщо майданчик для паркування відсутня, то потрібно шукати альтернативне рішення.

  Переваги такої весілля

 • Ви можете відчувати себе абсолютно вільно. Вам ніхто не перешкодить. Можна влаштовувати самі незвичайні конкурси, розваги і навіть запустити салют.
 • Не потрібно надто замислюватися про декораціях, весь сама природа подбала про те, щоб ваше свято пройшло в самому романтичному місці.
 • Дуже важливо, що вам не доведеться розвозити гостей по домівках, оскільки заміські пансіонати розташовують всім необхідним для того, щоб з повним комфортом забезпечити нічліг для всіх запрошених. А вже на наступний день у вас буде можливість продовжити ваше торжество все в тому ж складі.
 • У вас буде безліч можливостей знайти самі незвичайні місця для того, щоб ваші фотографії вийшли ексклюзивними.
 • Ще одним плюсом стане те, що немає необхідності поспішати, а при бажанні, ви можете продовжити святкування ще кілька днів.
 • Вибираючи місце проведення весілля, подбайте про вивчення лежить поблизу ландшафту, щоб убезпечити ваших гостей від комах і ймовірність отримання травм. Обов’язково врахуйте всі моменти, якщо вирішите залишити запрошених гостей на ніч, – їм має бути максимально комфортно, інакше ви ризикуєте зіпсувати все враження про ваше весілля.

  Якщо правильно підійти до організації подібної весілля, то даний захід стане самим незабутнім подією у вашому житті.