Як це хвилююче і символічно, коли закохані одягають один одному обручки – таке не забувається ніколи і живе в пам’яті подружжя протягом усього життя. Як хочеться, щоб кільця були неповторні й унікальні, щоб форма, блиск, декор передавали почуття молодят, були відображенням історії їхнього кохання. Такі ексклюзивні весільні кільця можна замовити у майстрів-ювелірів. Побалуйте таким подарунком своїх улюблених. Голова вскружится від самої думки, що це диво з діамантом, зроблене за ескізом коханої людини, існує в єдиному екземплярі і зараз красується на вашому пальці.

У чому переваги весільних кілець, зроблених на замовлення?

 • Ви самі вибираєте дизайн виробу: гладкі, рифлені, з гравіюванням; з використанням дорогоцінних каменів. Загалом, ви – співавтор свого шедевра.
 • Вибір матеріалу залишається за вами (срібло, золото, платина) і його якості теж (проба, колір). Великою популярністю користуються прикраси, зроблені з кілець батьків чи дідусів і бабусь, які прожили разом в любові та злагоді багато років.
 • Якщо немає грошей на знамениті світові бренди – не так страшно: замовте якісну імітацію, зате вона буде ексклюзивна і ручної роботи.
 • У вас є можливість позбавитися від серійної одноманітності, адже втілити в життя можна будь-яку, навіть саму шалену мрію.
 • Тренди на весільні кільця

  В цьому році дуже популярними серед молодят стали кільця з нанесеної гравіюванням. Написи найрізноманітніші, адже це розпізнавальні знаки двох закоханих. Трендом сезону також вважаються триколірні кільця з різних благородних металів. Вони мають символічний зміст, але і ціна у них чималенька.

  Часто замовляються кільця двох кольорів, що символізують взаємну любов.

  Повертається мода на класичні гладкі обручки: коштують набагато дешевше, але виглядають елегантно.

  Кілька років залишається модним набір з трьох кілець: одне на заручини нареченим дарується нареченій і два на вінчання.

  На що необхідно звертати увагу при замовленні весільних кілець?

 • Матеріал. Перевагу потрібно віддавати благородним металам: платина, червоне і біле золото. Що стосується проби золота, то пам’ятайте: чим вище проба, тим пластичнее сплав, а, значить, легше гнеться.
 • Форма. При виборі форми враховуйте особливості ваших пальців: не буде виглядати тоненьке колечко на пухких пальчиках.
 • Дизайн. Це на ваш розсуд. Найбільшою популярністю користується рівне тонке кільце з гравіюванням. Можете замовити і з каменем, але, якщо ненароком випаде чи загубиться, буде дуже шкода. Зате часто замовляють кільце з маленькими камінчиками по периметру. І не обов’язково робити кільця однакові, нехай будуть зовсім різні, але обом подобаються.
 • Виготовляючи весільні обручки на замовлення, ви повинні пам’ятати, що це реліквія вашої родини, яку ви передасте своїм нащадкам, і нехай вона в майбутньому приносить щастя і благополуччя всьому роду.