Вагітність для кожної дівчини — дуже важлива подія, але це зовсім не означає, що в подібному положенні потрібно відмовлятися від урочистій церемонії або шикарного вінчального плаття. На сьогоднішній день в різних салонах весільних нарядів запропоновано величезний вибір для вагітних наречених. Саме основне правило — не допустити помилки при виборі сукні.

Нижче представлені основні принципи, яких майбутнім мамам варто дотримуватися при виборі весільних суконь:

  • З урахуванням положення нареченої, святковий наряд жодним чином не повинен заподіювати незручність майбутній мамі або її малюкові. Крім краси, плаття зобов’язана бути максимально комфортним.

  • Незважаючи на термін вагітності, варто віддати перевагу легким невагомих тканин і повністю відмовитися від нарядів зі значною вагою. Наречена у вибраному сукня повинна буде провести цілий день і про це не варто забувати.
  • Фасони весільних суконь для вагітних представлені у великій різноманітності. Найбільш підходящі варіанти вибирають, виходячи з таких критеріїв: бажання нареченої приховати або підкреслити живіт, зріст, комплекцію, а також переваги та недоліки її фігури. У будь-якому разі не варто вибирати вбрання з корсетом, навіть на невеликому терміні.
  • Традиційними сукнями для дівчат в положенні прийнято вважати хвилясті вбрання, крій яких досить вільний. Найбільш відповідні сукні — А-силуети, при невеликому терміні вагітності, а також сукні фасону ампір — для будь-якого терміну. Великою перевагою цих фасонів є те, що вони чудово виглядають на дівчатах будь-якої комплекції і зростання.
  • Якщо декоративні елементи на сукні представлені в надмірній кількості або мають великі розміри, це ускладнить образ нареченої. Також варто уникати дуже пишних спідниць — вони візуально додають об’єм. Великі аксесуари знову ж є неправильним вибором. Лінії сукні повинні виглядати просто, елегантно, що дозволить зробити фігуру більш легкої і стрункою. Щодо прикрас — краще віддати перевагу вишуканим невеликим виробів, які вигідно підкреслять привабливість і ніжність нареченої.

  • Якщо весільний бюджет дозволяє, краще всього відмовитися від штучних тканин і вибрати плаття з натуральних тканин, таких як шовк, атлас, шифон. А ось декоративні елементи можна використовувати як натуральні, так і синтетичні.
  • Що стосується кольору вінчального вбрання, не варто вибирати яскраві насичені кольори. Перевагу краще віддати пастельній гамі відтінків білого — бризки шампанського, перловий, кремовий, або ж іншим кольорам, але в приглушених тонах. Тканина обов’язково варто вибрати без блиску, матову.
  • Не варто купувати весільну сукню раніше, ніж за три тижні до церемонії, адже фігура змінюється кожен день. А ось вибирати і приміряти весільні вбрання можна заздалегідь, щоб визначитися з кольором, фасоном, вартістю та іншими моментами. Перебуваючи в цікавому положенні, купівлю наряду краще відкласти практично на самий переддень урочистості. Тоді наречена в обраному плаття буде виглядати дуже ефектно і красиво, а не переживати, що на зміненій за невеликий період фігурі, плаття виглядає зовсім не ідеально.