Наближається один з найщасливіших днів вашого життя. Сукня вже висить на плічках, підписаний договір з фотографом мрії, обраний чудовий ресторан для бенкету… Здається, все готово до того, щоб втілити в життя дівоче фантазію про весілля.

Але, згадуючи весілля своїх подружок, наречена розуміє, що зовсім не хочеться, як і вони, весь день провести в обнімку з телефоном, вирішуючи нескінченні питання з декораторами, провідним, запрошеними артистами і т. д. Саме тут на допомогу приходить весільний розпорядник.

Хто такий весільний розпорядник?

Весільний розпорядник — явище для нашої країни нове, досі невідоме. Ця людина — ваш помічник у весільний день. Саме він буде відповідати на всі телефонні дзвінки, на питання родичів і друзів «як доїхати до загсу/ресторану», вирішувати проблеми, які незмінно виникають з самого ранку, адже підрядники — ті ж люди, і вони цілком можуть спізнитися, щось переплутати, забути, зробити помилку. Саме весільний розпорядник зі всіх своїх сил і можливостей постарається максимально згладити гострі кути і зробити так, щоб у свій день ви змогли розслабитися і отримувати задоволення, милуватися надалі фото і відео зі щасливою усмішкою на обличчі, а не з замученим виглядом і телефоном біля вуха.

Весільні розпорядники здебільшого дівчата, рідше — чоловіки. Як правило, ці дівчата — колишні нареченої. Вони не так давно вийшли заміж, але їм настільки сподобався весільний процес, що вони вирішили допомагати іншим майбутнім сім’ям. Вартість послуг таких новоспечених фахівців невисока і обумовлена відсутністю необхідного досвіду.

Також існують агенції, які мають цілу команду весільних розпорядників. Вартість підрядників вище, але і досвіду роботи у них більше.

Найчастіше різні професіонали весільного бізнесу вирішують розширити свою сферу діяльності і почати надавати послуги весільного розпорядника, наприклад, фотографи або декоратори, накопичили достатній досвід і знання.

Навіщо потрібен весільний розпорядник

Пам’ятайте, що ваш весільний розпорядник — це не тільки помічник, який вирішує всі проблеми, що виникають протягом усього дня, але і психолог, один. Саме у нього знайдуться шпильки для зачіски, запасні панчохи, пластир, таблетки від головного болю, ліки від нервів і багато іншого.

Можливо, хтось вважає, що така людина на весіллі — це тільки зайва трата грошей і нічого крім. Звичайно, завжди можна попросити допомоги у своїх батьків, друзів, родичів. Але пам’ятайте, що ваше весілля для них — таке ж свято, як і для вас, і їм вже точно не дуже хочеться під час свята напружуватися і вирішувати проблеми. Безумовно, ваші батьки і друзі вас люблять. Але чи варті можливі втрачені нерви і переживання того? Можливо, варто заощадити на чомусь менш істотний, але розвантажити себе і своїх близьких у цей важливий і хвилюючий день?

Як саме вчинити — вирішувати вам. Впевненість є в одному: всім молодятам хочеться згадувати про своє весілля з посмішкою і легкою ностальгією, а не з думками про те, що цей день, на щастя, завершився. Саме для цього й існує така професія — весільний розпорядник.