Перший танець молодят – традиція, що прийшла до нас з глибини століть. Весільний танець нареченого і нареченої виник на рубежі 17 століття. До цих часів на Русі весілля супроводжувалося не менш красивим видовищем, а саме хороводными танцями.

Але, як відомо, все тече і змінюється. І колективні танці на весіллі пішли в минуле. Сьогодні вже ніхто не задається питанням, що стало причиною такої зміни. Головним залишається те, що танець нареченого і нареченої не тільки спадщина минулого, але і спосіб показати всім запрошеним всю свою любов і відданість один одному.

Як домогтися того, щоб перший танець молодят виглядав ефектно і в теж час зворушливо, зараз і піде мова.

З чого складається весільний танець

Танець нареченого і нареченої в своїй основі містить чотири основні моменти, які не можна упускати з виду.

Вказати їх необхідно у певній послідовності.

 • Перше, що слід визначити, — це стилістику. Буде перший весільний танець повільним або швидким. Найбільш поширений варіант – танець нареченого і нареченої в класичному стилі. Альтернативою виступає танець-сюрприз. Вибір стилю багато в чому визначається загальною спрямованістю весільного торжества.
 • Танець нареченого і нареченої тоді хороший, коли правильно підібрана відповідна композиція. Не варто поспішати з вибором музичного супроводу. Необхідно прослухати кілька мелодій. І віддати перевагу тій, яка зробить весільний танець легким і невимушеним. Перед тим, як остаточно визначитися, важливо з’єднати воєдино стиль весілля, танцювальні рухи і саму композицію.
 • Весільний танець можна поставити як самостійно, так і звернутися за допомогою до професіоналів.
 • Танець нареченого і нареченої вимагає ретельної підготовки, тому слід за кілька днів до торжества потренуватися і вдома. А це ще й додаткова можливість побути наодинці один з одним.
 • Не треба боятися можливих помилок в рухах. Перший весільний танець несе в собі певний сенс. Танець нареченого і нареченої – це демонстрація любові. Тому не треба ставитися до нього як до іспиту, відчуваючи заздалегідь жах провалити його. Не забувайте про імпровізацію, і тоді ніхто не помітить, що танець нареченої з нареченим виглядає безглуздим.

  Весільний танець – яким він може бути

  Танець нареченого і нареченої може бути класичним, швидким або ж мати вставки серед композиції, яких ніхто не очікує. Кілька слів про кожного з цих варіантів.

  Класичний весільний танець передбачає вибір на користь традиційного вальсу. Це не тільки красиво виглядає, але і додає елегантності в загальну концепцію весільного торжества. Танець нареченої з нареченим у цьому випадку здатний передати всі свої почуття, і, що не менш важливо, майстерно піднести весільний наряд.

  В даному випадку є ще одна важлива перевага, свідчить на користь такого вибору. Повільний танець нареченого і нареченої спрощує підбір композиції.

  У цьому аспекті слід згадати про танго, що є справжнім виявом любові. Таке рішення робить весільний танець нареченого і нареченої пристрасним. Але, підготуватися до танго набагато складніше, ніж до класичного вальсу. Якщо все ж вибір зроблено на користь танго, то такий танець нареченого і нареченої подарує всім присутнім, так і самим героям урочистості непередавані відчуття.

  Сьогодні багато молодята йдуть від колишніх традицій, віддаючи перевагу швидким темпам. Весільний танець нареченого і нареченої в цьому випадку буде сюрпризом для гостей. Однак поставити такий танець нареченої з нареченим вельми не просто. Бажано, щоб були хоча б початкові танцювальні навички.

  І, нарешті, весільний танець, має вставки серед композиції. Найскладніший варіант. Має бути почуття ритму і, звичайно ж, певний навик. Такий весільний танець займе більше часу на підготовку.

  Чим ще здивувати запрошених гостей

  Запальним моментом на весіллі стане танець подружок нареченої. Це свого роду подарунок для молодят від близького оточення. Танець подружок нареченої може бути як самостійним, так і за участю самої нареченої.

  Головним моментом буде те, що танець подружок нареченої несе додаткову родзинку весільного торжества.

  Танець нареченої з подружками, як власне і сам танець подружок нареченої починається з вибору нарядів. І лише після цього підбирається потрібна композиція, і ставляться відповідні рухи.

  У тому випадку, якщо обраний варіант «танець нареченої з подружками», то головну партію повинна виконувати сама наречена. У будь-якому випадку танець подружок нареченої повинен бути синхронним і носити запальний характер.

  Для більшого ефекту танець подружок нареченої, слід доповнити якимись прикрасами, наприклад, стрічками або віялами. Це ще більше приверне увагу запрошених. Та й сам танець подружок нареченої стане більш вишуканим і буде виглядати дійсно, як подарунок.

  Складаючи план майбутнього торжества, важливо пам’ятати, що як танець нареченої з подружками, так і танець подружок нареченої окремо внесе масу позитивних емоцій, які запам’ятаються на довгі роки.

  Ще одне важливе доповнення весільного вечора

  Танець нареченої можна поставити не тільки з нареченим або з подружками, але і з її батьком. Як правило, весільний танець батька і дочки є найбільш чуттєвим доповненням весільного вечора.

  Першим, безумовно, буде йти танець нареченої з нареченим. Потім в середині свята як подарунок слід танець подружок нареченої. І заключним моментом є танець нареченої зі своїм батьком.

  Така послідовність дає пережити масу хвилюючих моментів. Спочатку історія кохання, після якого в розпал веселощів додатковий заряд бадьорості дає танець подружок нареченої. І на закінчення вечора, коли всі вже втомилися, ліричний танець нареченої з батьком розбудить нові емоції у запрошених гостей.