Рулон алюмінієвої фольги сьогодні можна знайти майже на будь-якій кухні — зазвичай ми використовуємо її для зберігання продуктів або запікання. Але, як виявилося, фольгу можна використовувати ще і на собі. Для цього є як мінімум п’ять причин.

Застуда

Цей трюк відомий вже досить давно. Восени і взимку ми, буває, тижнями мучимося від затяжної застуди. Щоб швидше подолати хворобу, потрібно обернути ступні в декілька шарів фольги, прокладаючи між шарами папір або звичайну бавовняну тканину (можна просто натягнути носок). Фольгу потрібно тримати близько 40 хвилин. Процедуру можна повторювати 2-3 рази в день протягом тижня.

Опіки

Допоможе Фольга швидше залікувати опік. Спочатку промийте його, нанесіть шар мазі від опіків, потім оберніть марлею, а зверху накладіть шар фольги і закріпіть. Опік заживе швидше, ніж зазвичай.

Втома

Якщо ви не змогли вчасно лягти спати, а попереду важкий день, фольга допоможе вам швидко набратися сил. Перед сном покладіть кілька шматочків в морозильник, а вранці прикладіть до обличчя на щоках і над очима. Холодний компрес допоможе позбутися від припухлих повік і моментально додасть бадьорості.

Хвороба суглобів

У це важко повірити, але фольгою лікують навіть хворі суглоби при таких захворюваннях, як артрит і подагра. Потрібно докласти шматок фольги до хворого місця, закріпити і постаратися не рухатися, наприклад, залишити на ніч. Процедуру можна повторювати до 10 днів, потім зробити перерву не менше двох тижнів.

Розкішні локони

Якщо медичні властивості алюмінієвої фольги вас поки не дуже цікавлять, є ще одна причина тримати її в спальні, а не на кухні: вона відмінно замінить плойку і бігуді, якщо їх не виявилося під рукою.

Як зробити чарівні кучері за допомогою рулону фольги, покаже це відео (англійською):

Будемо сподіватися, що ваші волосся вас повністю влаштовують і що вас ніколи не будуть мучити ні болю, ні втома. І все-таки корисно знати, що порятунок знаходиться ближче, ніж ми думаємо.

Будьте здорові!

Джерело