Навіть недорога декоративна косметика може бути стійкою і якісною. Дуже часто модницям доводиться переплачувати ціле стан не за сам засіб, а його брендову назву і ефектну упаковку. Чудовим завершенням акуратного макіяжу можуть стати і бюджетні тіні для повік. Відгуки про недорогої продукції та її огляд дозволить розібратися в даному питанні.

Недорога косметика для брів – які варіанти найкращі?

Після вивчення численних відгуків і детального огляду існуючої на сучасному ринку декоративної косметики самі бюджетні варіанти коштів для брів, можна скласти такий рейтинг продукції:

1. Maybelline BROWdrama Pomade Crayon. З’явилося це засіб навесні 2016 року. Представлені у вигляді олівця тіні дозволять без акуратно укласти широкі брови. Косметика представлена в декількох відтінках, що дозволить підібрати оптимальний варіант, в залежності від натурального кольору брів. Як свідчать численні відгуки, приємна кремова текстура тіней не вимагає додаткового використання туші або фіксуючого гелю для брів – отриманий результат буде триматися досить довго.

2. Моделюючий олівець-тіні Etude House Drawing Eye Brow, створений корейською торговою маркою. Додатковою перевагою такого засобу є розташована на протилежному кінці щіточка, що дозволяє розчесати брови. Однак у такого варіанту є один недолік – після тривалого використання може випасти грифель, тому олівцем варто користуватися дуже обережно і намагатися не допускати його падіння.

3. Тіні Essence Eyebrow Stylist Set 2 у Цей компактний набір для брів, доповнений трафаретами і пензликом, дозволить швидко надати їм бажану форм і виразний колір. Палітра представлена двома відтінками – темним і більш нейтральним. Це дозволить створювати необхідний візуальний ефект, а також підфарбовувати брови під настрій – робити їх темніше або надавати натуральності. До складу цих тіней не входить віск, а значить для фіксації отриманого результату додатково доведеться використовувати туш або спеціальний фіксуючий гель.

Існує і безліч інших бюджетних варіантів тіней для брів, але саме описана вище продукція отримала найбільшу кількість позитивних відгуків.