Традиції нашого народу тісно переплітаються з сучасними віяннями моди. Сьогоднішні молодята далеко не завжди поспішають провести цю саму упоительную ніч в їх життя в будинок молодого чоловіка, як це велося по-старому. Вони шукають весільний комфортабельний номер з відмінною атмосферою і модним зручністю — джакузі в готелі.

Погляди на взаємини між подружжям до вступу в шлюб, в переважній більшості випадків поняття перша шлюбна ніч вже далеко не першою в сексуальному житті молодої пари. Тому номер для молодят і відпочинок після гамірного весільного банкету є іншою інтерпретацією цього заходу.

В сучасних реаліях соціуму багато що вступають у шлюб молодята мають дітей, сімейний досвід, отриманий раніше, а часом є діти від спільного життя. Тому сучасні наречені воліють просто добре і комфортно відпочити в розкішній обстановці, знявши номер, ніж пізнати відчуття від першого сексуального контакту.

Особливості весільних номерів

На сьогоднішній день традиційної перша шлюбна ніч залишається тільки в релігійних громадах зі строгими етичними нормами. Але і для людей з суто моральним підходом до відносин між подружжям сучасний готельний бізнес пропонує невеликий затишний номер з ванною або джакузі або найрізноманітніші апартаменти категорії люкс номер для молодят.

Ким би не були молоді і як би вони не були близькі раніше, цю чарівну і дивовижну, який є перша шлюбна ніч, їм так хочеться провести наодинці один з одним. Усамітнитися в номер, не відчуваючи докучливого участі нетверезих родичів, не вислуховуючи вільних зауважень, вульгарних тостів і вільних анекдотів на тему «весільний ритуал» друзів і приятелів, які взяли неабияку дозу алкоголю.

Практично абстрагувавшись від цієї нав’язливої суєти, молода пара може насолодитися моментом і пізнати, що таке перша шлюбна ніч у шикарно обставленому і оформленому саме для такої події готельному номері з джакузі. Сьогоднішній готельний бізнес пропонує дивно багатий асортимент. Навіть при досить скромних цінах і демократичній обстановці номер для молодят має включені у вартість моменти:

  • Обов’язкове обслуговування за викликом в номер.
  • Замовлення квітів і подарунків в номер.
  • Надання фуршетного набору страв за вибором і спиртних напоїв.
  • Джакузі, душ та інші зручності.
  • Ранковий весільний сніданок для молодят.

У наші дні у великих містах ця послуга користується приголомшливою популярністю. Але життя не має звички стояти на місці і ця модна, зручна і естетична тенденція з’являється і у нашій вітчизняній глибинці.

Практично в кожній невеликий готелі крихітного містечка молодята можуть отримати номер для молодят і навіть з джакузі досить високого рівня комфорту. Таку послугу надають навіть кемпінги, куди приїжджають молоді пари у весільній подорожі. Звичайно, номер тут не настільки шикарний і без джакузі, але оформлений, мебльований та обслуговується в даній категорії замовлень.

Підхід до вибору номери

Незважаючи на величезний асортимент пропозицій аналогічного типу необхідно обрати, де подружжя проведуть час, і відбудеться їхня перша шлюбна ніч заздалегідь. Це може бути готель на екзотичних островах або в зеленій парковій зоні біля рідного міста, потрібно прийняття точного і зваженого вибору. На сьогоднішній день існує чотири категорії подібного призначення:

  • Комфортабельний варіант.
  • Студійний тип.
  • Люксовий номер з витонченим джакузі.
  • Рішення в стилі де-люкс.

З усіма подробицями оформлення, обслуговування, оплати можна ознайомитися на сайті готелю, якщо такий є, або відвідати номер заздалегідь особисто і вибрати саме той весільний варіант. Зазвичай цим займаються близькі родичі або друзі, присвячені під смаки і вимоги молодої пари. Кращим варіантом все ж буде вибір самих молодят. Адже це їх особистий і суто інтимне свято — шлюбна ніч навіть порівняно з самим весіллям.

Деякі побутові нюанси

Цей найромантичніший момент у всьому торжестві потрібно продумати до найтонших дрібниць. Для того щоб його ніщо не затьмарило, потрібно пам’ятати наступне. Це чарівний момент для двох і в даній ситуації їм не пристало спостерігати за годинами, але все ж необхідно точно визначитися з часом виїзду.

Знаходитися в номері можна лише стільки, за скільки заплачено. Якщо не врахувати цей момент може виникнути пікантна ситуація. Коли в номері з’явиться менеджер готелю з метою виселення постояльців, він може застати пару в самий розпал романтичних ігор. Тому краще проконсультуватися у адміністратора і завчасно оплатити за трохи більший термін, ніж планується гостювати.

Крім цього, незважаючи на те, що це місце усамітнення молодих, їм обов’язково потрібна наявність супутникового ТБ, систем контролю клімату, музичного центру і мініатюрного бару – холодильника. Якщо пара планує затриматися більш ніж на одну ніч у цьому номері необхідно поцікавитися, чи зможуть вони скористатися послугами душа, гідромасаж, джакузі, відвідати басейн, сауну або прийняти розслаблюючі СПА-маски і масаж.

Особливо важливо, щоб молоді відчули, що це все пишність виключно для них. До їх приїзду тут потрібно розставити композиції з квітів і цукерок, ароматичні свічки і грона повітряних куль з написаними на них іменами подружжя. Інші, більш креативні рішення можуть запропонувати професійні дизайнери або близькі друзі.

Якими б не були апартаменти, скільки б вони не коштували коштів, сил та підходів до оформлення, головне у виборі місця відпочинку на цю ніч в іншому. Дуже важливо, щоб ця ніч була гідним подарунком від близьких двом люблячим один одного людям, початківцям нову спільну життя.

Відеопідбірка номерів для молодят.