Чергова річниця весілля означає, що слід приділити час пошуку подарунка для свого коханого чоловіка. Звичайно, можна дарувати чоловікові в якості презенту свою щиру любов, однак непогано б доповнити її яким-небудь цікавим і ефектним подарунком. Тому вирішуючи питання, що подарувати на агатовую весілля або іншу річницю, можна взяти за основу два варіанти: придбати оригінальний подарунок, який буде пов’язаний саме з весільною тематикою, або вибрати індивідуальний подарунок.

Подарунки на кожну річницю весілля

1 рік

Ситцеве весілля – саме так називається перша річниця спільного життя. У цей день прийнято було дарувати чоловікові ситцевий хустинку, який обов’язково зав’язувався вузликом. Цей вузлик ставав символом того, що любов зуміла пройти випробування на першому році спільного життя, і вона залишиться такою ж міцною на всі подальші роки.

2 роки

Паперове весілля

Перший і другий рік спільного життя залишилися позаду, сім’я все так само разом, що означає настання чергової річниці – паперової. Папір символізує крихкість відносин, які так легко розірвати і не менш складно зберегти в цілісності. Вибираючи подарунок чоловікові на паперове весілля, варто зупинитися на виробах з паперу. Приміром, якщо чоловік захоплюється моделюванням, то можна дарувати паперові моделі. Можна подарувати йому «дерево щастя», яке являє собою невелике декоративне дерево з прикріпленими на нього папірцями. На папірцях записуються чоловіком його бажання. Вважається, що така візуалізація бажань сприяє їх втіленню в реальність.

3 роки

Шкіряне весілля

Значення шкіряного весілля криється в тому, що цей матеріал відрізняється здатністю розтягуватися в різні боки, залишаючись при цьому досить міцним. Але якщо з шкіряними виробами звертатися неакуратно, то їх можна легко розірвати.
Звичайно, найкращий подарунок в цьому випадку чоловікові – вироби з шкіри, серед яких пояс, гаманець, капелюх, барсетка, рукавички та ін.

4 роки

Льняне весілля

Що подарувати на лляне весілля? Природно, вибір повинен лягти на вироби з льону, які славляться своєю довговічністю і міцністю. У цю річницю можна побалувати чоловіка лляною текстилем, наприклад, костюмом, сорочкою, носовими хустками.

5 років

Дерев’яне весілля

Дерево, як і сімейні стосунки через 5 років після одруження, характеризується одночасно міцністю і піддатливість. Варто врахувати, що цей матеріал може легко згоріти, як і почуття, тому його варто берегти. Цікавим буде подарунок чоловікові, виготовлений з якісної деревини: рамка для фотографій, картина, вирізана з дерева, чорнильниця, гуртка тощо

6 років

Чавунне весілля

Про зміцнення відносин свідчить шостий рік спільного життя, річниці якого дано назву «чавунне весілля». Чоловік напевно по достоїнству оцінить ефектну ковані меблі (стіл, стільці), рамку для фотографій, ґрати для каміна, набір для приготування шашлику.

7 років

Мідна (вовняна весілля)

Як свідчить з назви річниці, подарунок повинен бути створений з міді або вовни. У цей день прийнято дарувати чоловікові вовняний одяг, вовняні або мідні сувеніри, мідні підкови на щастя.

8 років

Жерстяне весілля

Щоб доставити приємні моменти коханому, на жерстяну весілля доведеться згадати навички рукоділля. Існує незвичайна традиція, яка пропонує створити подарунок чоловікові з жерсті. Що саме це буде, нехай підкаже фантазія.
Якщо немає прагнення або часу на виготовлення бляшаного подарунка, то можна дарувати будь-які предмети з жерсті. Чоловік буде приємно здивований, якщо отримає в подарунок солідний запас пива або тушонки.

9 років

Фаянсове весілля

Святкування фаянсової весілля означає, що чоловікові слід подарувати будь-які вироби саме з цього матеріалу. Переважно з фаянсу виготовляють посуд. Звичайно, необов’язково дарувати чоловікові цілий сервіз, можна обмежитися стильною кухлем або стравою.

10 років

Олов’яне весілля (рожева)

Традиційно дружину в цю річницю підносилася олов’яна ложка, яку він повинен був носити в кишені піджака і на ніч покласти під подушку. Рожеве весілля овіяна романтикою, тому в якості подарунка чоловікові можуть виступити різні речі романтичної спрямованості: поїздка в іншу країну, романтична вечеря в ресторані і т. п.

11 років

Сталеве весілля

Згідно народним традиціям, наступ сталевий весілля означає, що почуття подружжя пройшли випробування на міцність. Тому в якості символу любові прийнято дарувати чоловікові сталеві вироби, а також букет з 11 квіток, який обов’язково повинен бути прикрасою будинку протягом 11 днів.

12,5 років

Нікелеве весілля

Наступ річниці нікелевої весілля означає, що вибір подарунків стає значно ширшим, адже число речей, до складу яких входить нікель, воістину велика. Серед них автомобільна магнітола, телевізор, комп’ютер, побутова техніка, нікелеві предмети інтер’єру і багато що інше.

13 років

Мереживна весілля

13-річна річниця передбачає вибір такого подарунка чоловікові, де обов’язково повинні бути присутніми мереживні елементи. Вважається, щоб допомогти утримати чоловіка в домі і далі, то слід дарувати йому мереживну метелика, створену своїми руками. Також будуть доречними вироби, які виконані у вигляді мереживних голубів. Такий подарунок буде символізувати світ і чистоту в сім’ї.

14 років

Агатове весілля

Що подарувати на агатовую весілля, знають ті, хто знайомий з ювелірними виробами з агата. Для чоловіків буде приємно отримати шпильку для краватки або запонки з агата. Такий подарунок буде виступати в якості оберега, призначенням якого є охорона крихкого сімейного щастя.

15 років

Кришталеве весілля

Щоб порадувати чоловіка на кришталеве весілля, дружині доведеться постаратися знайти кришталеві речі, які будуть гідні чоловічої уваги. Оптимальним варіантом стануть декоративні статуетки, які створені з цього стильного матеріалу. Дарувати чоловікові бажано такі кришталеві подарунки, які він зможе розмістити, наприклад, на своєму робочому столі.

20 років

Фарфорове весілля

В такий знаменний день прийнято дарує чоловікові різноманітні речі з порцеляни – вази, статуетки.

25 років

Срібне весілля

Наступ срібного весілля означає, що дружині доведеться турбуватися вибором срібного кільця для свого чоловіка. Такий подарунок є символом надійних відносин та міцної любові, тому в день срібного весілля прийнято знову обмінюватися кільцями.

30 років

Перлова весілля

30-я річниця весілля передбачає дарування такого подарунка, який би включав в себе перли. Для чоловіків будуть особливо актуальні запонки, брошки для краватки, які декоруються перлинками.

35 років

Коралове весілля

В якості подарунка на коралову весілля чоловікові можна вибирати будь-які вироби, які виконані саме в цьому відтінку. Будуть доречними предмети гардероба, різноманітні аксесуари, а також якісне червоне вино.

40 років

Рубінове весілля

Подарувати на рубінове весілля коханому можна все, що асоціюється з цим дивовижним дорогоцінним каменем. Найбільш актуальні чоловічі прикраси, для декорування яких використовувався рубін: запонки, брелоки і т. п.

45 років

Сапфірове весілля

Дарувати чоловікові на сапфірове весілля прийнято кільце, яке прикрашається невеликим сапфіром. Такий подарунок символізує міцність і щирість сімейних уз.

50 років

Золоте весілля

Через 50 років після одруження обручки напевно трохи потоншало його або змінилася форма рук у чоловіка, тому колишнє кільце надіти вже складно. У цьому випадку варто дарувати чоловікові нове золоте кільце. Крім нього, можна порадувати чоловіка сувенірами із золотистого металу, іншими подарунками, які рекомендується упаковувати в папір золотистого відтінку.

55 років

Смарагдове весілля

Як і інші весілля, де в якості символу виступає благородний камінь, вітаються такі подарунки чоловікові, які б включали в себе конкретний камінь. В даному випадку це смарагд, який може бути присутнім на декоративних виробах, ювелірних прикрасах (запонках, брелоки тощо)

60 років

Діамантово-золоте весілля

Ця весілля об’єднує в собі риси двох річниць – золотий і діамантовою. Пам’ятні подарунки для чоловіка будуть найбільш доречним варіантом.

75 років

Діамантове весілля

Річниця діамантового весілля відзначається вельми пишно, тому і подарунки для чоловіка відрізняються розкішшю – мова йде про вироби з включенням дорогоцінних каменів.

Корисні подарунки

Відзначити чергову річницю можна і за допомогою корисних подарунків. В їх число входять:

  • Магнітна дошка на холодильник, яка дозволить бути чоловікові завжди в курсі прохань дружини.
  • Електричний шуруповерт або інші інструменти, завдяки чому за стан будинку можна буде не хвилюватися.
  • В’язані рукавиці, шарф і т. п. Якщо є тяга до рукоділля, то речі, пов’язані своїми руками, стануть чарівним подарунком, приуроченим до річниці.
  • Футболка, на яку нанесено зображення чоловіка.
  • Будь-який подарунок, який буде відповідати його захопленню. Якщо чоловік захоплений рибалкою, то варто заглянути в рибальський магазин. Для шанувальника фотографії оптимальним варіантом стане якісний фотоапарат, а плавання – абонемент в басейн. Відповідно, любителю похідного туризму до душі доведеться туристичне спорядження, а чоловіка-програміста порадує комфортабельне крісло.
  • Створення сімейної хроніки. Такий подарунок чоловікові стане чудовим варіантом, якщо підійти до його виконання з душею. Використання комп’ютерних технологій дозволить створити унікальний фільм-презентацію або фотоальбом, у якому послідовно буде відображатися вся історія спільного життя.

Хочете зробити душевний подарунок для коханого чоловіка? Тоді зробіть відео-ролик про спогадах прожитих років, включіть туди фотографії молодості, весільні, після пологового будинку. Тобто всі пам’ятні та приємні моменти в подружньому житті. Можна написати гарну промову у вигляді визнання в любові і записати на камеру.