Річниця з дня вступу в шлюб – значуща подія для сімейної пари, яке неодмінно потрібно відзначити в урочистій обстановці, з сім’єю або друзями. В цей день «молодятам» прийнято дарувати подарунки. Традиційно подарунок вибирається в залежності від кількості спільно прожитих років – такі дати іменуються ситцевій, смарагдовим, кришталевої, перлової або діамантовим весіллям. Якщо подібні традиції здаються вам нудними, можна розглянути оригінальні і незвичайні подарунки, які надовго залишать слід у пам’яті ваших друзів або родичів. У будь-якому випадку, подарунок потрібно вибирати з урахуванням характеру, способу життя і переваг винуватців торжества.

Корисні поради з пошуку цікавого подарунка

Будь-який подарунок повинен нести в собі якусь цінність. Це може бути практична цінність (наприклад, корисні предмети для домашнього господарства, прикраси, різні подарункові сертифікати тощо). Другий варіант – подарунок для «душі» і гарного настрою. Оскільки наше завдання – зробити подарунок оригінальним і незвичайним, розглянемо цю категорію презентів більш докладно.

  • Hand Made. Подарунок, зроблений своїми руками, оригінальний сам по собі. Якщо ви – натура творча, можна придумати масу ідей: зробити серце з тканини, розписати фарбами столовий набір, зробити гарний букет або орігамі. Можна навіть намалювати портрет молодят з весільної фотографії, або створити барвистий колаж з фото.
  • Екстремальний варіант. Любителів гострих відчуттів порадує спільний стрибок з парашутом, політ на дельтаплані або квест в реальному часі. Для більш м’яких і незворушних натур підійде фотосесія в стилі лав-сторі, романтична вечеря на даху або в ресторані. Подібні заходи варто організувати заздалегідь, а в «день ікс» відправити смс-кою потрібну адресу, і чекати там «молодих» з привітаннями.
  • Подарунки-сувеніри. Мова піде зовсім не про заїжджених статуетках. Хорошим подарунком для друзів будуть подарунки у вигляді приколів – оригінальні запальнички, горнятка, будильники, настільні ігри та багато чого іншого. Мабуть, це самий підходящий варіант для пари, яка володіє почуттям гумору.
  • Подібний список подарунків можна продовжувати до нескінченності. Виберіть із запропонованих варіантів, або придумайте свій оригінальний презент, проявивши трохи фантазії. Головна умова – подарунок повинен вибиратися з душею і любов’ю, тоді він неодмінно стане «самим-самим»!