Людина недосконала без другої половинки. Розуміючи це інтуїтивно, людина розшукує свою досконалість, що призводить до весілля — Платон.

 

Молодята починають жити разом і облаштовувати своє гніздечко. Самим відвідуваним місцем стає ліжко. Завдання бабусь і мам підготувати найнеобхідніше, щоб молоді з легкістю облаштували найважливіше місце в затишному гніздечку.

Для цього вам знадобиться:

наматрасник, ковдра, пару подушок, і обов’язково постільна білизна. Ну, можна ще підкинути парочку найніжніших бамбукових рушників.

Який набір постільних комплектів буде до речі?

1.Весільна білизна для першої шлюбної ночі має бути особливим, щоб підкреслити чистоту і урочистість події. Підберіть комплект білого кольору або світлих вершкових відтінків. Рюші, вишивка або мереживо на весільному постільній білизні зайвими теж не будуть, а навіть навпаки.

2.Для повсякденного використання, але з натяком на медовий місяць, вибирайте постільна білизна, яке сприяло б посиленню чуттєвості закоханих.

А як же це зробити? Наприклад, можна підібрати

— комплект з малюнком у формі сердець

— або з зображенням стиглої полуниці і листочками свіжої зелені,

— романтичне білизна з ромашками, немов ромашкове поле,

— кульбаби або яскраві соняшники.

При виборі комплектів враховуйте вік молодят. Дуже молодій парі підійдуть яскраві кольори. Більш зрілим молодятам спокійні і нейтральні відтінки.

Вибір кольору ліжку можна зробити за типом характеру.

— Ледачим меланхолікам, рух і енергію в сімейне життя внесе яскраве постільна білизна, жовтого і оранжевого відтінків.

— Спокійним флегматикам, червоне і жовте білизна відкриє яскравість вражень від проведеного часу. Зелений комплект додасть стабільності.

— Темпераментним сангвінікам, треба вибрати коричневі, спокійні фіолетові, можливо сіро-зелені тони. Правильний колір ліжку створить потрібний настрій і направить активний початок в мирне русло.

-Холерикам, з активною життєвою позицією буде комфортно на червоному, якщо його чергувати з більш спокійними відтінками постільної білизни: темно-коричневими, блакитними, з зеленню

Який розмір постільної білизни підійде сімейній парі?

Обов’язково приділіть увагу розміром. Для сім’ї підійдуть комплекти білизни розміру «Євро» або «Сімейний» з двома 1.5 спальними підодіяльниками.

Стандартна комплектація євро розміру:

  • одна велика простирадло 220?240.
  • один великий підодіяльник 200?220.
  • дві наволочки 50?70 або 70?70, а в деяких комплектах відразу 4 наволочки різних розмірів.

Стандартна комплектація сімейного розміру:

  • одна велика простирадло 220?245.
  • два полуторних підковдри 160?210.
  • дві або чотири наволочки 50?70 і 70?70 залежно від комплекту.

Детальні розміри вибирайте за розміром ліжка, подушок та ковдри.

Загалом, всі оригінальні задумки на користь вибору постільних комплектів для сімейної пари залежать від вашої винахідливості і фантазії. У будь-якому випадку з подарунком ви не помилитеся, адже постільна білизна в сім’ї зайвою ніколи не буває.