Дуже багато жінок і чоловіки мають проблеми з шкірою. Такі захворювання зазвичай виникають з народження і не дають спокою протягом усього життя. В даний час розроблено велику кількість методів по догляду. Одним з таких можна виділити пілінг. Види пілінгів для особи в косметології для проблемної шкіри досить різноманітні як за методом впливу, так і по компонентам, що входять до їх складу.

Основними методами можна виділити:

  • Хімічний.
  • Механічний.
  • Лазерний.
  • Фізичний.

Хімічний пілінг

Таку процедуру можна проводити тільки в спеціалізованій клініці з кометологом. Він наносить на шкіру різні розчини кислот, які роблять процедуру пілінгу. Глибина залежить від виду речовини, концентрації і чутливості шкіри. Такий метод чудово підійде для жирної і проблемної шкіри з висипом, вуграми і пігментацією. При глибокій техніці відбувається запобігання злоякісних утворень, тому що всі небезпечні елементи видаляються разом з епідермісом. Кількість вироблених сеансів залежить від віку і стану шкіри. Після процедури може спостерігатися почервоніння, але про це не варто турбуватися, тому що така реакція виправдана і буде триматися протягом двох тижнів.

Механічний пілінг

3Такой вид пілінгу проводять спеціальними апаратами, головними з яких можна виділити ультразвук, вакуум і броссаж. Завдяки ультразвуку відбувається глибоке очищення шкіри обличчя, що дозволяє повністю усунути недоліки шкіри. Глибина залежить від настроюваного діапазону частоти хвиль. Вакуум допомагає розкрити пори і посилити кровообіг. При броссаже спочатку шкіра розпарюється особи, а потім наноситься гель. За допомогою щіток різної жорсткості відбувається очищення обличчя від старого епідермісу.3

Лазерний пілінг

Процедура проводиться за допомогою лазерного променя, який повністю прибирає зайвий шар епідермісу, а через 2 тижні нова шкіра стає гладкою і без зморшок. Перед використанням лазерного пілінгу варто проконсультуватися з фахівцем.

Фізичний пілінг

Такий варіант є найпростішим. Пілінг відбувається за допомогою впливу рідкого азоту або сухого льоду. Принцип грунтується на дії морозного холоду на клітини шкіри, після чого відбувається відмирання старих і відродження нових. Це допомагає швидко і ефективно відновити красивий і доглянутий вигляд.