Види розкладачок: переваги, основні види

У квартирах з малою площею часто буває так, що недостатньо місця для комфортного розташування гостей або навіть проживають в будинку. У такій ситуації допоможе розкладачка. Існують різні види розкладачок та варто розібратися в їх класифікації, якщо ви плануєте придбати для себе таку конструкцію.

Види розкладачок: переваги, основні види

Переваги розкладачок

Зміст статті

 • Переваги розкладачок
  • Основні види
 • Що можна сказати про підстави?

Можете не сумніватися, що розкладне ліжко стане незамінним і непомітним об’єктом у вашому домі. Її досить просто скласти і розкласти, коли це необхідно. У складеному вигляді вона займає дуже мало місця. Саме з цих причин, навіть в самій маленькій квартирі при наявності такої конструкції можна швидко організувати додаткове спальне місце.

Щоб ваша покупка була вдалою слід розібратися в основних параметрах вибору розкладачок.

Основні види

Можна виділити наступні різновиди за призначенням:

 • Види розкладачок: переваги, основні видиМіські та дачні. Це бюджетні моделі, які можуть бути виконані з різним варіантом кріплення. Вони добре ховаються під ліжком. Таку конструкцію можна з легкістю транспортувати в разі необхідності.
 • Туристичні та похідні. Ці конструкції користуються попитом серед любителів природи. Вони відрізняються невеликою вагою. Близько 6 кг. Від попередніх моделей вони відрізняються компактністю, їх можна помістити в чохлі. Вони виконуються з опорними ніжками і спальним місцем.
 • Дитячі конструкції. Вони відрізняються від звичайних моделей своїми розмірами і, звичайно ж, компактністю.
 • Вибираючи конкретну модель для дому, зверніть увагу, щоб вона була міцною і зручною.

  Що можна сказати про підстави?

  Перед тим як зробити остаточний вибір на користь певної моделі розкладачки, потрібно ще подивитися, як влаштовано її спальне місце, від цього критерію буде залежати ваш комфорт. За типом основи можна виділити наступні види ліжок:

  • Види розкладачок: переваги, основні видиУ класичній конструкції використовується щільна і зносостійка тканина, яка натягнута по всьому периметру за допомогою пружин.
  • Модель з панцирної сітки. Це металеве плетиво, яке кріпиться до каркаса за допомогою пружин.
  • Пружинна змійка. Вона виконана з вигнутими прутами, а кріпляться вони пружинами до основи тільки по короткій стороні. Конструкція виконана на ламелях. Ця модель більше нагадує звичайну, стаціонарну ліжко.

  Це основні особливості, на які неодмінно варто орієнтуватися.

  Види розкладачок: переваги, основні види