Кожна людина регулярно відвідує перукарню для створення власного стильного образу. Деякі стрижуться будинку, і використовують у процесі професійні машинки. Але користувачам, що мають домашніх тварин необхідно доглядати не тільки за своїм волоссям, але і за шерсткою домашнього вихованця. Для стрижки тварин також існують спеціальні машинки. Які їх особливості і чим вони відрізняються від машинок для стрижки людей?

Переваги використання машинок для стрижки

Зміст статті

 • Переваги використання машинок для стрижки
 • Чим машинка для тварини відрізняється від приладів для людини
 • Можна використовувати машинку для стрижки людей на тварин

Придбавши сучасну і якісну модель для наведення краси домашнім улюбленцям, можна обстригти шерсть з улюбленого кота або собаки, не доставляючи їм при цьому дискомфорту. Іноді стрижка просто необхідна, зважаючи контакту хвостатого з незнайомими людьми і вуличними умовами. Крім того, власноручний стрижка улюбленця допоможе заощадити, т. к. послуги перукаря для тварин коштують досить дорого.

І використання подібних приладів порадує низкою переваг:

 • просте використання і догляд;
 • можливість запобігти утворення ковтунів вовни;
 • можливість створити декоративну зачіску, тим самим підготувавши вихованця до виставки;
 • використовувати прилад і стригти тварину можна навіть під час линьки.

Крім того, завжди можна піти на експеримент і створити для свого вихованця стильний і сучасний образ.

ВАЖЛИВО! Ветеринари рекомендують стригти улюбленців в жарку погоду в обов’язковому порядку. Це пов’язано з тим, що деякі собаки і коти погано переносять спеку, а довга шерсть перешкоджає доступу повітря до шкірного покриву.

Чим машинка для тварини відрізняється від приладів для людини

Зовнішній вид і принцип роботи машинки для тварин нагадує стандартний прилад для людей. І, звичайно, багато власників вихованців цікавляться, чи можна використовувати для стрижки собак і кішок пристрою для людей, і чим ці прилади відрізняються один від одного. В інтернеті з цього приводу можна зустріти масу дискусій. Одні користувачі стверджують, що ці пристрої є повними аналогами, а інші твердять, що вони кардинально відрізняються. І друге судження набагато ближче до істини.

Ці прилади різні, і машинка для людей зовсім не підійде для стрижки тварин. Спробувати можна, і у вас навіть вийде зістригти собачу шерсть. Але от термін служби моделі буде наближений до мінімальної позначки, і вже після декількох застосувань потрібно звертатися в сервіс для ремонту обладнання.

Крім того, слід враховувати і обсяг роботи. Адже вовни у тварини набагато більше, ніж волосся на людській голові. Деякі вихованці мають дуже довгу шерсть, обстригти яку за допомогою машинки для людей навряд чи вийде. В результаті затупиться лезо, вихованцеві буде боляче і процес стрижки перетвориться на справжнє катування як для нього, так і для власника.

Можна використовувати машинку для стрижки людей на тварин

Багато грумери воліють використовувати в процесі роботи професійні інструменти, які призначені саме для стрижки домашніх вихованців. Але у тих, хто вперше стикається з необхідністю стрижки вихованця виникає питання: «чи Потрібно витрачати гроші на придбання обладнання?». Може обстригти шерсть з тваринного вийде за допомогою звичайного приладу для людей? І відповідь — варто. І на це є ряд причин:

 • Людський волосся значною мірою відрізняється від собачої або котячої шерсті як по густоті, так і за структурою. І незважаючи на високий показник потужності, людські машинки навряд чи впораються з собачою «шевелюрою». У підсумку обладнання швидко зіпсується, що спричинить за собою дорогий ремонт.
 • Стрижка пристроєм для людей принесе незручність грумеру, і викличе дискомфорт самого тварини, т. к. прилад постійно буде зажевывать і висмикувати шерсть великими клаптиками.
 • Досягти бажаних результатів можна за допомогою спеціальних ножів, призначених для стрижки домашніх тварин. У комплекті з машинкою для людей подібні ножі та професійні насадки відсутні.
 • Двигуни машинок для людини швидко перегріваються в момент стрижки котів. Це також може привести не тільки до псування обладнання, але і до нанесення травм. Людина просто може обпалити себе або тварина.
 • Машинки для стрижки тварин практично не видають шуму в процесі роботи, на відміну від приладів для людей. Тому вихованець не злякається пристрою, і буде сидіти спокійно протягом всієї процедури наведення краси.
 • Виходячи з наведених факторів, краще всього використовувати кожну з машинок за призначенням, і не йти на необдумані експерименти.