Сфера послуг розширює свої пропозиції до неймовірних висот. А сфера краси стає пріоритетним у багатьох представниць жіночої статі. Процедура манікюру як символ жіночності і респектабельності вже давно отримав свою частку клієнток, яких стає все більше завдяки сучасним технологіям. Більш того майстрині манікюру мають досить пристойну зарплату працюючи тільки на себе.

Початок роботи.

Якщо з’явилося бажання створити робочий кабінет за таку послугу як манікюр, то варто взяти до уваги наступні фактори.

1. Як мінімум можна пройти курсову підготовку. Такі заняття допоможуть в процесі становлення бізнесу з нуля. Навчать деякими операціями по догляду за руками майбутніх клієнтів. По часу такі курси тривають до 1 місяця, після закінчення занять видається свідоцтво майстра, що може допомогти при спілкуванні з вимогливими клієнтами.
2. Набір інструменту для роботи може бути підібраний у відповідності зі смаками майстра, але і базову частину інструментарію доведеться придбати за свої кошти.
3. Робоча область квартири для процедури манікюру не займає багато місця, що додає такого виду бізнесу позитивних сторін.

Процес роботи.

У ході роботи по догляду за руками потрібні клієнти. Їх знайти дуже просто при належній кваліфікації і вміння.

• На початку кар’єри можна потренуватися на подругах. Такий етап дасть впевненість у своїх силах і якась кількість постійних клієнток. Не варто забувати, що і у подруг існують друзі і колеги, саме вони можуть стати додатковими клієнтками, якщо робота майстра буде їм сподобатися.
• У плані грошових коштів у деяких майстрів процедура манікюру з нарощуванням може бути дешевше тільки в перший раз, в решту часу береться стабільна оплата.
• В цілому подібний бізнес оплачує себе і починає приносити прибуток вже через пару місяців з умовою обслуговування до 10 чоловік в день.

Шкідливі фактори роботи.

Не потрібно думати, що працювати майстром манікюру вдома дуже легко. Такий вид зайнятості не підійде якщо:

1. Майстер не вміє розраховувати особистий час або час клієнта;
2. Процедура манікюру тривала і весь цей час потрібно розважати клієнтку бесідами, обговоренням новин або пліток, що може не вийти у людей замкнутих і не рішучих;
3. Прибирання робочого місця проводитися кожен день навіть якщо присутня величезна втома, бо як пил від нігтів розлітається на великі відстані.