Вантажоперевезення на своєму автомобілі марки «Газель» можуть принести достатній прибуток, тому водії мають дозвіл на водіння подібних авто заздалегідь планують свою діяльність перед покупкою подібної машини.

Мотивація бізнесу.

Мотивувати на початок такого бізнесу можуть різні фактори:

• відносно недорога вартість автомобіля;
• доступність автозапчастин на випадок ремонту;
• можливість займатися роботою у вільний час;
• низький витрата коштів на паливо за умови, що машина працює на газі.

Також багатьох підкуповує те, що робота виконується за короткий час, якщо замовлення на перевезення в межах міста. Практично за пару годин можна отримати бажаний дохід.

Вантажоперевезення – початок бізнесу.

Починаючи подібний вид бізнесу, варто врахувати і обсяги робіт. Якщо це будуть вантажоперевезення по квартирних переїздів або доставці вантажів приватним чином то відразу варто визначитися з кількістю клієнтів, яких можна обслужити протягом місяця. Відповідно потрібно зайнятися пошуком. Реклама у вигляді візиток або оголошень вимагає витрати коштів, тому набагато вигідніше розмістити свою пропозицію в мережі інтернет, безкоштовно і клієнти будуть дзвонити самі. Але при такому розкладі замовлень може бути не багато.

Добрі поради.

Щоб уникнути неприємностей з клієнтом, і збільшити прибутковість бізнесу можна використовувати деякі хитрощі:

• На початку кар’єри не варто завищувати ціни на свої послуги, в пошуках клієнтів і в боротьбі з конкурентами можна знизити вартість. Така політика здатна залучити додаткових клієнтів, бо всі шукають послуги дешевше.
• Водій повинен знати свою машину на всі 100%, мати навички механіка, бо неприємності рідко, але трапляються навіть в дорозі або на виконанні замовлення.
• Найнявши додаткову команду однодумців для пропозиції послуг вантажників можна отримати фору від конкурентів, де вивантаженням або навантаженням вантажу потрібно займатися клієнту самостійно.
• Чим більше людей дізнається про вашу пропозицію, тим вище шанс мати постійну базу клієнтів.

На крайній випадок, Газель можна використовувати як вантажне таксі, влаштувавшись на роботу в будь таксопарк. Найчастіше послуги з вантажоперевезення потребують жителі сільських районів – це практично нескінченний джерело доходу при правильному підході. Але і солідні міські фірми займаються розвезенням продуктів або вантажів з великою вагою потребують подібних послугах, головне правильно укласти договір на послуги логістики.