Напевно багато хто чув про такий дивовижний предмет, як винний шафа. Також, багато хто задається питанням — що таке винний шафа, для чого потрібен?

Що таке винний шафа

Зміст статті

 • Що таке винний шафа
 • Чи потрібен вам винний шафа?

Якщо простіше говорити, то це холодильник для довгострокового зберігання вина. Він забезпечений спеціальними полками, які призначені для пляшок. Там підтримується певна температура — приблизно від 5 до 18 градусів тепла і вологість повітря 65 – 70%.

Крім цього, є вбудована вентиляційна система і гарантія відсутності будь вібрації. Внутрішня камера оснащена отворами. З допомогою них відбувається циркуляція повітря, що теж важливо для тривалої підтримки бажаних умов. Все це забезпечує ідеальну атмосферу для змісту. Іноді буває так, що пристрій обладнаний двома відділеннями. У них можна призначити різні параметри тепла. Це зручно при утриманні кількох різновидів напоїв, яким необхідні різні температурні проміжки.

Існують два методи охолодження:

 • Компресорний. Максимально надійне обладнання. Володіє тривалим терміном експлуатації. Не видає гучних звуків в процесі роботи. Що стосується зовнішнього вигляду, так цей прилад габаритних розмірів. Однак, незважаючи на те, що вартість виправдана, цей варіант не з бюджетних.
 • Теплоелектричними. Характерний обмеженнями у використанні. Обстановка серед конструкції не опускається нижче +8 градусів. Завдяки постійно включеного вентилятора, апарат видає властивий гул. Зате він може порадувати невисокою ціною придбання, вважає досить доступним вибором.
 • ДОВІДКА! До всього вищеописаного, не варто турбуватися про можливості проникнення маленьку дитину в таку установку.

  Шафа може мати додаткову функцію — кнопка «захист від дітей». Крім неї, є й безліч інших:

  • при падінні всередині градуси автоматично відбувається нагрівання;
  • сенсорний дисплей;
  • навмисне висунення полиць;
  • підсвічування;
  • датчик регулювання клімату.

  Все це значно спрощує взаємодія людини і пристрої, що створює зручність і гарантує безпеку заощадження виробів.

  Чи потрібен вам винний шафа?

  Безумовно, вино та винні напої можна зберігати в погребах, на кухні або в холодильниках. Але якщо ви любитель цього роду алкоголю або ж просто колекціонер, тому віддаєте перевагу незмінне його присутність, то такий прилад, звичайно ж, варто придбати.

  Тим більше, на відміну від звичайної кухонної техніки, в якій дозволено тримати вино, агрегат захищає від проникнення світлових променів. Зазвичай великим попитом користуються ресторани чи кафе, різні заклади, які змушені завжди мати в запасі велика кількість цього роду продукції.