Висота кавового столика: розміри, як підібрати оптимальну висоту кавового столика

Висота кавового столика: розміри, як підібрати оптимальну висоту кавового столикаКавовий столик, незважаючи на назву, є багатофункціональним. Його можна використовувати як дизайнерський елемент в інтер’єрі, а також це повноцінну поверхню для багатьох дрібниць, це може бути підставка для закусок і багато чого іншого. Складно переоцінити значення цієї меблів в сім’ях, де є дітки, адже на ній можна обідати і малювати. Одним з найбільш важливих параметрів вибору є — висота. Саме цей критерій визначає зручність використання.

Кавовий столик — які розміри

Зміст статті

  • Кавовий столик — які розміри
  • Як підібрати оптимальну висоту кавового столика

Немає якихось встановлених норм по ГОСТу, які визначають висоту кавового столика. Норми прописані тільки щодо стійкості низькою меблів, а також щодо навантаження. Параметр ідеальної висоти визначається за цим же параметром.

Серед широкого розмаїття моделей меблів, які пропонують сучасні виробники, можна зустріти дуже незвичайні варіанти і висота кавового столика буде зручною для вас. Це можуть бути величезні моделі або ж, навпаки, дуже компактні, на яких насилу можна помістити чашечку кави з сніданком.

Що стосується висоти — різниця не настільки важлива. Цей параметр може коливатися в межах від 10 до 65 див. Класичне рішення — 45-50 див. Меблі даного типу висота якої перевищує 70 см — це вже обідній стіл.

ДОВІДКА. Кавовий стіл цілком може стати прикрасою кімнати, досить встановити на нього вазу або поставити чашки з кавником.

Висота кавового столика: розміри, як підібрати оптимальну висоту кавового столика

Сучасні виробники пропонують незвичайні і зручні моделі меблів, серед яких не складе труднощів вибрати відповідне рішення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Скляні моделі виглядають дуже ефектно, але користуватися ними не дуже зручно. Догляд за ними дуже клопітка, адже на поверхні залишаються сліди навіть від краплі води.

Як підібрати оптимальну висоту кавового столика

Підходить до вибору даного вироби краще зі знанням справи, щоб у підсумку не пошкодувати. Адже часто можна придбати меблі, яка не дуже зручна і виглядає як “біле” пляма в інтер’єрі. Для того щоб визначитися з висотою даного виду меблів необхідно врахувати деякі рекомендації. Розглянемо їх:

  • Враховуйте майбутню навантаження на виріб.
  • Сидіти біля столика повинно бути зручно.
  • Стільниця не повинна бути вище дивана або крісла.
  • Враховуючи нескладні рекомендації фахівців, та керуючись особистими уподобаннями ви зможете підібрати найбільш відповідний для вас і зручну модель кавового столика.

    Висота кавового столика: розміри, як підібрати оптимальну висоту кавового столика