Купуючи такий пристрій, як шафа, слід враховувати деякі нюанси. Підбирати пристрій потрібно ретельно, так як від цього буде залежати зручність у використанні. У цій статті ми детально розберемо, як вибрати найбільш підходящий варіант, і що необхідно при цьому враховувати.

Стандартна висота штанги в шафі

Зміст статті

  • Стандартна висота штанги в шафі
    • Якою повинна бути висота штанги для довгого одягу
  • Від яких параметрів залежить вибір висоти секції шафи

Так як виділяють дві основні різновиди шаф: для коротких речей і для довгих, найкраще звернути увагу на ці моделі. Той одяг, що висить на плічках, займає більший простір. Отже, для жіночих речей слід вішати штангу на висоті 150-160 сантиметрів. Звичайно ж, буде краще, якщо попередньо ви розрахуєте кількість предметів, яке потрібно розмістити в конструкції.

Оптимальним вважається варіант, коли на кожних плічках розміщуються речі, чия сукупна ширина становить близько 5 див Деякі виробники рекомендують зробити окремі штанги для спідниць, брюк, блуз або сорочок. Тоді потрібно всього лише 100 см висоти, це заощадить простір.

Якою повинна бути висота штанги для довгого одягу

Висота штанги в шафі для довгого одягу досить зручна, коли вона дорівнює близько 190 сантиметрам. Таким чином, в конструкції спокійно вміщаються навіть самі довгі пальто, як чоловічі, так і жіночі. Для деякої одягу прийнятною може стати довжина 175 див. Але, звичайно ж, варто перестрахуватися.

Якщо ж ви бажаєте закріпити стійку на більшій довжині, ніж належить, то вам слід придбати спеціальний пристрій, який буде допомагати вам знімати речі з конструкції.

Від яких параметрів залежить вибір висоти секції шафи

У більшості випадків висота штанги для одягу в шафі залежить від габаритів виробу, який потенційний покупець може собі дозволити.

  • Для невеликого приміщення зазвичай купується конструкція з відповідним масштабом.
  • Крім цього, слід враховувати кількість речей, які потрібно буде розмістити в шафі. Деякі люди не мають великого асортименту різної одягу. А інші воліють безліч різновидів речей на кожен день. Отже, цей фактор виляє на остаточний вибір.
  • Особисті уподобання. Буває так, що людина за власною ініціативою замовляє секції з невеликими габаритами. Тобто він любить, коли все знаходиться в компактному вигляді, а значить, так тому і бути.