Вистави для дітей в Москві на Новий рік 2018

Де провести Новий рік 2018 з дітьми в Москві? У головній кремлівської ялинки відбудеться маскарад, на якому всі бажаючі можуть побувати.

Тут же пройде театралізована вистава за участю Діда Мороза та Снігуроньки, які запалять вогні на головній ялинці країни.

Куди піти на Новий рік 2018 в Москві з дитиною? У парку ім. Горького, парку «Філі», «Сокольники», «Коломенське», Бабушкінському саду, парку ім. Баумана, саду «Ермітаж», Таганському парку та інших встановлять вбрані ялинки.

Тут пройдуть театралізовані вистави за участю Діда Мороза та Снігуроньки, маскаради, веселі ігри і конкурси, відбудуться майстер-класи з виготовлення ялинкових іграшок.

Зима – чудовий час для занять спортом. У 32 парках столиці будуть відкриті 45 ковзанок із штучним і натуральним льодом, 37 парках буде прокладено 65 лижних трас і стежок здоров’я. У 16 парках зведуть 22 тюбинговые гірки, парку «Червона Пресня» створять зону для гри в снежбол.

Як відзначити новий рік з дітьми в Москві — новорічні ялинки

Дітей та дорослих чекає традиційна Новорічна ялинка в Кремлі 2018.

У Колонному залі Будинку Спілок всією сім’єю можна подивитися новорічний мюзикл «Карнавальна Ніч» за мотивами однойменної популярної вітчизняної кінокомедії. Там же пройдуть новорічні ялинки для дітей «Кіт у чоботях» і «Білосніжка і 7 гномів».

В Залі Церковних Соборів Храму Христа Спасителя хлопців чекає чарівне подорож крізь тисячоліття на Різдвяній ялинці.

В Олімпійському комплексі «Лужники» можна побачити новорічну циркову виставу Проект Цирку братів Запашных ЅИЅТЕМА 2. Також у Палаці спорту ” Лужники пройде новорічне шоу «Чарівне сузір’я Disney».

У спорткомплексі «Олімпійський» вас чекає новорічна вистава за мотивами казок А. С. Пушкіна «Чорномор». Там же буде показано новорічне шоу на воді «Таємниця підземного моря».

Традиційне новорічне подання чекає на глядачів у Цирку Юрія Нікуліна на Кольоровому бульварі. В цирку на проспекті Вернадського відбудеться новорічне циркове шоу «Снігова королева».

Москвариум запрошує дітей та їх батьків на захоплююче новорічне шоу «Загублений світ» за участю морських мешканців.

На арені Цирку танцюючих фонтанів Аквамарин можна побачити новорічну виставу «Дід Мороз. Початок». Новорічна ялинка Марії Кисельової 2018 «Казка про царя Салтана» буде проводитися на Водному стадіоні «Динамо».

Концертний зал Крокус Сіті Хол підготував інтерактивну новорічну розважальну програму для усієї родини «Три Богатирі, Маша і Ведмідь». У виставковому центрі Крокус Експо відбудеться новогдняя ялинка «Фиксики в країні чудес».

У концертному залі Vegas City Hall пройде веселе новорічне подання з героями улюбленого мульт-серіалу «Свинка Пеппа. ДедМорозное настрій».

Новорічна ялинка 2018 для самих маленьких з участю улюблених героїв дитячого мультфільму «Мій маленький поні. Битва за корону» пройде в Московському молодіжному центрі «Планета КВН».

Де провести Новий рік 2018 з дітьми в Москві?

Куди ще можна сходити в Москві на Новий рік 2018 з дитиною? Вистави для дітей підготували столичні театри: Московський театр юного глядача, Театр «Ленком», Театр ім. Вахтангова, Театр ім. В. Маяковського, Дитячий музичний театр ім. Н. В. Сац та ін.

Консерваторія імені П. І. Чайковського запрошує на новорічну музичну ялинку для дітей »Чари Різдвяного балу». Московський міжнародний будинок музики чекає дорослих і дітей на музичний новорічна вистава «Віртуозна Ялинка».

У Меморіальній садибі Ф. В. Шаляпіна будуть представлені Новорічні шаляпинские історії для всієї родини. У Будинку кіно буде показана новорічна казка для дітей від 3 до 12 років «Пригоди Аліси в Країні Новорічних Чудес!». Московський театр дитячої книги «Чарівна лампа» покаже новорічну виставу для малюків «Чарівна Ялинка».

У Московському дитячому театрі тіней маленьких глядачів чекає новорічний спектакль за казкою Світлани Козлової «Як ми з татом в ліс за ялинкою ходили». Новорічне дитяче дійство «З Новим Роком, Лунтік!» пройде в Московському міжнародному Будинку музики.

На Виставці Досягнень Народного Господарства влаштовується новорічна «Ялинка Роботів на ВДНГ».

І, нарешті, веселі вистави для дітей в Москві на Новий рік 2018 підготували багато розважальні центри, куди можна відправитися всією сім’єю.