Весілля – важлива з нотками наївності подія в житті закоханої пари. Тому вітання молодятам повинні звучати щиро, позитивно і романтично. В якійсь мірі вони задають напрям на щасливий шлюб і залишають приємні спогади про прекрасний день для закоханих.

Як привітати молодят вірно

Вітати молодят потрібно правильно, враховуючи їх характери і переваги. Запам’ятайте, що:

 • Весільні тости повинні звучати красиво і елегантно. Залиште поганий тон за межами заходу. Навіть жартівливі весільні тости повинні бути просочені добрим сімейним гумором, а не чорним сарказмом.
 • Згадувати батьків молодих у своїй промові не варто, якщо Ви не знайомі з ними дуже близько.
 • Спогади з далеких пір будуть доречними, якщо викличуть розчулення або усмішки на обличчях присутніх. Все погане необхідно залишити за межами світлого події.
 • Побажання молодятам повинні йти з серця. Найкращим варіантом буде придумати свої побажання. На крайній випадок, візьміть вже готові слова і додайте до них трохи унікальності.
 • Просто читати текст листівки вважається поганим тоном і неповагою до винуватців торжества.
 • Можна виразити свої емоції від весілля, поділитися враженнями, сказати напутнє слово молодим, з радістю бажаючи їм щасливого майбутнього.
 • Не кажіть довгих тостів. Гостей буде багато, і кожен захоче сказати щось своє. Не затягуйте час. І стримуйте свої емоції. Ваш тост не повинен перерости в театр одного актора.
 • Як зустріти молодят короваєм

  Варто пам’ятати про весільні традиції, які споконвіку шанують нашими предками і є символом міцного шлюбу.

  Приміром, про те, що необхідно зустрічати молодят з короваєм знають всі, але мало хто виконують це. Тим не менш, ця традиція є однією з найдавніших і символічних.

  Для батьків відводиться важлива роль – вони повинні зустріти молодих з короваєм, підносячи його як данина новій сім’ї і кажучи напуття на подальше життя. Раніше це також означало, що сім’ї чоловіка і дружини об’єднуються і приймають невістку і зятя.

  Коровай — прикраса столу молодят. Це священна річ, яку, всупереч поширеній думці, не можна кусати. З короваєм потрібно бути акуратними, використовуючи його, швидше, як декор і символ родючої сімейної грунту.

  Як креативно привітати молодят

  Якщо замислюєтеся над тим, як оригінально привітати молодят, варто придумати щось, пов’язане тільки з ними.

  Можна заспівати пісню, під яку вони танцювали в перший раз. Або написати власні вірші про їх відносини з самого початку. Можна підбирати банальні рими, головне – щоб у них була душа:

  «Ви створені для щастя – ми зрозуміли давно,

  Як ви дві половинки, які склали в одне

  Свої спогади. Любові ми вам бажаємо!

  Поспішаємо зустрічати, рідні, вас, з величезним короваєм!»

  Весільні вірші можна писати довше, але намагайтеся укладатися у відведені на тост п’ять хвилин.

  Зробити привітання оригінальним допоможуть подарунки на весілля молодятам. Вони чудово доповнять жартівливі побажання, якщо будуть мати кілька смислів.

  Відеопривітання – чудовий подарунок молодятам, який вони зможуть зберігати все життя, іноді переглядаючи. Можна зробити таке відео більш цікавим, якщо інсценувати весілля молодих з короваєм у такій жартівливій постановці.

  Залучіть до видеопоздравлению всіх гостей весілля, в тому числі батьків молодих.

  Питання про те, як оригінально привітати молодят, вирішено.

  Як привітати молодят батькам

  Привітання батьків має бути самим добрим, ніжним і незабутнім. Адже для батьків, як і для молодят, цей день особливий. Вони відпускають своїх улюблених дітей в плавання по просторах безкрайнього моря життя.

  Мамі і татові нареченого або нареченої дозволено говорити тривалі весільні тости. Їм потрібно висловити все, що зберігається в їхніх душах і побажати своїм дітям всіляких благ.

  Для батьків існує невелика правило. Відмінно, якщо їх подарунок буде самим дорогим і вартісним для новоспеченої сім’ї. Таким чином, вони в останній раз виконають свій обов’язок допомагати дітям.

  Після церемонії з короваєм, важливо стримувати себе в руках. Сльози радості, звичайно, доречні, але їх можуть розцінити і інакше. До того ж, зазвичай сльози викликають дискомфорт у гостей. Радійте світлого свята – посміхайтеся!

  Як привітати молодят родичам і друзям

  Якщо для батьків цей день такий же гарний, як для молодих, то для інших гостей це не так. Дальнім родичам або знайомим весілля здається звичайним явищем.

  Як же привітати тоді молодих душевно, якщо, скажімо, душа не лежить? В першу чергу, потрібно перейнятися атмосферою. Відчуєте почуття, ширяють у повітрі. Весілля – це свято кохання, яке не може залишити когось байдужим.

  Правильні слова самі прийдуть на розум. Головне – щоб вони були добрими та гарними. Наприклад, молодим можна побажати достатку, проте не тільки у фінансовому плані, а і в любові, турботи і ніжності один до одного.

  Пам’ятайте, що весілля є подією, яка відкладається в пам’яті всіх присутніх. Постарайтеся запам’ятатися їм не вульгарним тостом або чорним гумором, а найкрасивішою промовою, виголошеною на святі.