Більшість людей чекає навіть не сам Новий рік, а січневі канікули. Тому з наближенням 31 грудня дуже популярними стають питання: скільки ж буде неробочих днів? Ми в новорічні свята в 2017 році як відпочиваємо? Якщо ви досі не зрозуміли новий календар, уважно вивчіть інформацію.

Офіційні вихідні 2017 року

Навіть закоренілому трудоголіку обов’язково потрібен відпочинок. Завчасно знати про святкових і неробочих днями просто необхідно. Так ви будете мати можливість підготувати свій відпочинок: вирішити залишитися вдома або замовляти путівку за кордон. Вихідні у січні 2017 року в Росії чи іншій країні стануть незабутніми, якщо заздалегідь з розумом підійти до їх планування і знати, скільки триватиме відпустка.

Рік, що минає, не може не тішити тим, що 31 грудня – субота. Відпочинок розпочнеться вже з цього моменту. Перш ніж розповісти, як відпочиваємо в січні 2017 року, варто згадати, що всі неробочі дні діляться на 2 види. Перші – це офіційні державні свята, коли не потрібно виходити на роботу. Другі – це просто вихідні в січні 2017 року. У Росії їх визначає Постанова Уряду РФ. Воно ж закріплює ці дати у виробничому календарі, який відображає всі святкові, робочі та неробочі дні.

Виходить, що в перший місяць нового року ми будемо відпочивати 14 днів. Вихідні на Новий рік 2017 наступні:

 • Перший день календаря – 1 січня. Цей день для населення Росії завжди був і залишається неробочим. Крім того, за календарем 2017 року це буде неділя.
 • Далі– 2, 3, 4, 5, 6 числа. За Трудовому Кодексу РФ вони теж відносяться до неробочим, адже є новорічними канікулами.
 • Наступне число 7 січня. Це день, коли відзначають Різдво Христове.
 • Останній день загальноросійських новорічних зимових канікул – 8 січня.
 • Вікенди за звичайним графіком, тобто субота і неділя, це 14-15, 21-22 і 28-29 січня.
 • Святкові дні у січні 2017

  Крім звичайних вихідних є і офіційні свята в січні 2017. Перший день цього місяця – Новий рік, коли всі відпочивають. Другий важливий січневий свято – Різдво Христове. Воно відзначається 7-го. За календарем 2017 року цей день – субота, тому Уряд РФ ухвалив перенести вихідний на 8 травня. Так само вчинили і з 1 січня, вихідний день якого “переїжджає” далі. Завдяки цьому населення Росії зможе безперервно відпочивати, коли настануть свята лютого і травня. У результаті виходить наступне:

  • неділя, 1 січня, переноситься на 24 лютого;
  • субота, 7 січня – на 8 травня.

  Як ми відпочиваємо на Новий рік 2017

  Якщо говорити про перенесення, то їх вийшло два. Перший відноситься до свята Дня захисника Вітчизни, який всі відзначають 23 лютого. Випадає він на четвер. З цієї причини було вирішено перенести свято 1 січня на п’ятницю, 24 лютого. Результат – населення Росії буде відпочивати 4 дні, тобто з 23 по 26 число. Два з них просто потрапляють на звичайний вікенд, тобто суботу з неділею. Це 25, 26 лютого.

  Дуже незручно вийшло з травневими святами. День Перемоги відзначається за календарем 9 травня, випав на вівторок. Щоб раціонально розподілити дні відпочинку і роботи, уряд вирішив зробити перенесення з 7 січня на 8 травня. Виходить, що виявилися неробочими знову 4 дні. Перші 2 – це офіційний вікенд, тобто субота і неділя, які випали на 6, 7 травня. Другі 2 – це 8, 9 травня.

  Новорічні канікули 2017 року скільки днів будуть тривати? Якщо починати рахувати з 31 грудня, то кількість безперервних вихідних днів — дев’ять: з 31 грудня по 8 січня включно. За цей час можна встигнути побути з родиною і навіть з’їздити куди-небудь відпочити, якщо заздалегідь розпланувати своє дозвілля. Головне – пам’ятати, що на службу треба вийти 9 січня, в перший робочий день.

  Відео: вихідні і святкові дні в 2017 році