Закінчується 2016 рік, і багато починають планувати свій наступний відпочинок. Це зручніше робити, якщо під рукою є виробничий календар, де чітко і зрозуміло вказані святкові неробочі дні в 2017. Вивчіть цей документ, якщо хочете знати, на які дати запланований тривалий відпочинок, наприклад, на новорічні, травневі свята 2017.

Виробничий календар на 2017 рік

Цей документ, який видається раз за 12 місяців, має велике значення. Його активно використовують фахівці – кадровики, бухгалтери. За його даними розраховуються тарифні ставки, що нараховується заробітна плата, ведеться табель за кожний місяць, складаються графіки змінності, розраховуються лікарняні. Календар 2017 року з святковими днями потрібен і пересічним людям: по ньому зручно планувати відпустку, заздалегідь дізнаватися про вихідні в 2017. Користувачі мережі, приміром, частіше цікавляться новорічними канікулами і травневими святами.

Підготовкою і розробкою виробничого календаря займається міністерство праці з урахуванням існуючих правових норм. Щорічно виходить постанова Уряду РФ про перенесення вихідних, що також враховується при складанні документа. Виробничий календар стає доступним для людей як мінімум за 100 календарних днів до 31 грудня. Різні формати документа можна знайти на офіційних сайтах «Консультант плюс», «Гарант» і ін

Якщо говорити про перенесення вихідних в наступному році, це робиться для раціоналізації використання неробочих днів. Фахівці міністерства праці ретельно аналізують можливі дати відпочинку, щоб не постраждав робочий процес. Крім усього іншого, документ містить відомості про коротких дати, коли відбувається зменшення робочого часу перед святковим днем.

Вихідні та святкові дні у 2017 році

Додатковий відпочинок у росіян з’являється при святкуванні офіційних свят. Якщо дата урочистості припадає на суботу, неділю, то відбувається перенесення на наступний, якщо той робочий. Новорічні свята є винятком з даного правила. Щоб дізнатися, які вихідні дні у 2017 році в Росії передбачається, зверніться до затвердженого виробничим календарем.

Святкові дні у 2017 році

Приводи для відпочинку у росіян будуть. Найдовші свята у 2017 році в Росії очікуються з настанням нового року. Люди будуть насолоджуватися відпочинком з 1 по 8 січня, а почнуть працювати тільки 9 числа. Такі довгі вихідні дні в 2017 передбачені на День захисника Вітчизни з 23 по 26 лютого, 4 дні. Середу, 8 березня, відпочивати будемо тільки 1 день. Що стосується травневих свят, росіян очікує тиждень відпочинку – з 29 квітня по 1 травня 2017, з 6 по 9 травня 2017. Крім цього, календар 2017 року з святковими днями з 3 вихідних дні в червні (10-12), листопаді (4-6).

Як відпочиваємо на Новий рік 2017

Намічаються довгі вихідні дні в січні 2017 – вони триватимуть з 1 по 8 число, розпочнуться 31 грудня 2016. Першої робочої датою стане 9 січня, понеділок. З-за того, що 2 святкові дні (1, 7 січня) випадають на суботу, неділю, вони переносяться на інші місяці згідно постанови Уряду: замість 1 січня відпочивати доведеться 24 лютого 2017, замість 7 січня – 8 травня. Дорослим випаде чудова можливість провести вихідні в 2017 з дітьми, у яких теж будуть тривалі новорічні канікули.

Травневі свята в 2017 році

Весняний місяць багатий російськими святами – люди відзначають Свято Весни і Праці, День Перемоги. 1 травня – початок робочого тижня, але дата за замовчуванням є офіційним вихідним. На свято Перемоги запланований відпочинок з суботи, 6 травня, у вівторок, 9 травня. Свята в травні 2017 триватимуть всього 7 днів. Цей час можна запланувати на невелику відпустку, поїздку з дітьми.

Відео: як ми відпочиваємо в 2017 році