Сни завжди дивують своєю фантастичністю, змішаної з реальними подіями. Іноді трапляється так, що людина прокидається, і довго не може зрозуміти, в якому світі він зараз перебуває. Чи це був сон, чи ява.

І ставлення до сновидінь у всіх різне. Один впевнений, що сни – це робота підсвідомості. Для іншої людини – можливість дізнатися найближче майбутнє. І тоді починається пошук відповіді в соннику, яких існує чимала кількість. Сьогодні мова піде про те, до чого сниться заміжжя.

Виходити заміж у сні – на що звернути увагу

Кожен нині існуючий сонник дає своє трактування такого сновидіння. Але, знайти спільне серед безлічі варіантів все-таки можливо. Однак, заміжжя уві сні не можна сприймати однозначно. Після того, як ви прокинетеся, важливо постаратися відновити хронологію подій.

Приснилося вам, що заміжжя відбулося холодної взимку або в осінню пору. Було воно таємним або «бенкет стояв горою». А може бути вам всього лише зробили пропозицію. І заміжжя тільки належить.

Значення грають абсолютно всі деталі. Навіть той, кому приснилося це подія. Був це чоловік чи жінка після сорока років. А може бути, такий сон привидівся незаміжньої дівчини.

Важливу цінність набувають і весільні аксесуари, такі як букет, кільця і навіть весільну сукню. Можливо, ви здивуєтеся, але деякі сонники приділяють увагу зачісці, яка була побачена вами уві сні така знаменна подія.

І це далеко не все, що може знадобитися для вірного тлумачення. Для того, щоб ви змогли правильно розцінити майбутні події реального світу, що важливо, після того, як ви прокинулися, не упустити жодної дрібниці.

До чого сниться заміжжя – тлумачення сновидінь

Як вже було сказано раніше, в цьому світі існує далеко не один сонник. Тут ви знайдете інформацію, зібрану з різних джерел. Після проведеного аналізу, сни, в яких ви бачили своє заміжжя, можна розшифрувати таким чином.

  • Незаміжньою дівчині приснилося, як вона виходить заміж. Це означає, що в найближчому майбутньому її чекають великі зміни в реальному житті. А ось які вони будуть, залежить від того, було чи заміжжя явним чи таємним.
  • Таємне заміжжя віщує небезпеку через власну нестриманість. Такі сни сняться жінці, у якої поганий тон. І краще, якщо вона не стане нікому розповідати про свої сновидіння, особливо тим, хто розбирається в тлумаченнях. Інакше сама ж підтвердить безглуздість свого характеру.
  • Якщо заміжній жінці наснилося, ніби вона виходить заміж за іншого чоловіка – це означає, що наяву її чоловік їй зраджує.
  • Вдові сни про заміжжя не віщують нічого доброго. Суцільні розчарування і невдачі.
  • Невдале заміжжя уві сні – в житті крах всіх ваших надій.
  • Запізнитися на власне весілля – значить пережити фінансові втрати.

Не варто відразу сприймати все буквально. Сни бувають віщими лише в ніч з четверга на п’ятницю. І цей момент теж не треба упускати з виду.

Що обіцяють весільні аксесуари

Сон, у якому дівчина бачить себе у красивому весільну сукню білого кольору, сниться перед тим, як серйозно захворіти. Особливо в тих випадках, коли на вбранні простежується кожна складочка.

Сни, де наречена йде під вінець сукню червоного кольору, та ще испачканном брудом, віщують швидку зраду чоловіка.

А ось вигадлива весільна зачіска трактується багатьма сониками як швидке збагачення.

Букет в руках нареченої, що складається з лілій, говорить про те, що дівчина повинна стати більш розкутою в інтимних відносинах.

І, нарешті, виходити заміж у вінку – значить не за горами якесь швидкоплинне захоплення.

Ви навіть не можете собі уявити, як багато тлумачень дає сонник щодо фати. Ось лише деякі з них:

  • Сни, в яких сняться весільне плаття і фата, означають, що із заміжжям доведеться почекати. Для жінки, яка вже перебуває у шлюбі, це передвісник якогось розчарування.
  • Фата, надіта на голову, говорить про те, що її власниця в реальному житті виглядає бездоганно. А оточуючі її люди високо цінують зовнішність такої жінки.
  • Якщо уві сні ви бачите, як надягаєте фату на голову, то незабаром ваші горизонти розширяться. Можливо, належить нове знайомство або ж зміна роботи. А ось які це будуть зміни, залежить від привабливості фати. Якщо вона красива і сяє своєю білизною, то майбутні зміни тільки порадують вас. Брудна або стара фата — свідчення того, що ваші турботи будуть марними.
  • Приміряти чужу фату – займатися не своєю справою або ваші зусилля спрямовані не в те русло.

Є ще одна цікава трактування сновидіння, в якому ви надягаєте фату собі на голову. Її дає сонник Часів року. Тлумачення зводиться до отримання будь-яких несподіваних звісток. Причому будуть чи ні радісними чи принесуть засмучення, невідомо кому. Визначальним моментом в даному випадку є свого роду попередження про можливу подію у вашому житті.

І, на завершення: просто бачити уві сні фату, сонник визначає як зміни в особистому житті, причому вельми перспективні.

Одружитися у сні – що б це значило

Перед тим, як продовжити поглиблене вивчення тлумачень, які дає сонник, причому далеко не один, щодо заміжжя, кілька слів про те, які зміни в житті чекають чоловіка, що одружився у сні.

Так, сонник, підготовлений О. Смуровой, приснилося одруження трактує як початок нової справи або прийдешні зміни в реальному житті.

Сонник, складений А. Васильєвим, одруження уві сні пояснює додатковими зобов’язаннями, які в найближчому майбутньому покладе на свої плечі цей самий чоловік.

Одружитися на молодій – значить сильно занедужати. Якщо приснилося, що майбутня дружина перш була вдовою, то в найближчому майбутньому вас огорошит якась несподіванка.

Сонник, написаний Апостолом Симоном Кананіта, говорить: одружитися уві сні, будучи одруженим наяву, значить чекай зраду з боку своєї дружини.

Цікавий той факт що, бачити наречену у сні, різні сонники тлумачать далеко неординарно. Одні з них обіцяють радість, інші віщують горі. В даному випадку важко виробити певну позицію, тому що ніякої додаткової інформації на цей рахунок жоден сонник не надає.

А ну а тепер повернемося до початку нашої розповіді.

Сон в руку

Приснилося пропозицію руки і серця – це не означає отримати його після пробудження. А говорить лише про зміну в справах або ж в особистому житті. Пропозиція вийти заміж уві сні може свідчити про появу у вашому житті незнайомця, який буде захищати вас.

Для деяких пропозицію про заміжжя – попереджувальний знак, який свідчить про оформлення опіки. В даному аспекті сон, в якому вам роблять пропозицію руки і серця, можна трактувати як майбутні проблеми, пов’язані зі здоров’ям близьких людей. А це означає, що свої інтереси вам доведеться ненадовго відсунути.

Деякі сонники пропозицію вступити в шлюб тлумачать як перехід відносин на новий рівень. При цьому заміна прізвища – далеко не факт.

До речі, якщо вам приснилося, що заміна прізвища все-таки належить з якихось причин, то це говорить про зміну роботи. І відповідну пропозицію, ви отримаєте дуже скоро.

У продовження розмови на цю тему варто додати ще кілька тлумачень, які мають відношення до зміни прізвища. Якщо вам приснилося, що заміна прізвища пов’язана з браком, значить, ви не зовсім задоволені нинішньою сімейного життя. Можливо, ваш чоловік зраджує. За уважніше придивіться до його поведінки.

Є ще один варіант подібних сновидінь, в яких ви тільки замислюєтеся про зміну прізвища. Це свідчення того, що в реальному житті ви гостро потребуєте в зміні обстановки.

Все оглянути неможливо

Як бачите, виходити заміж у сні трактується досить широко. Причому розглянуті тлумачення далеко не повністю відображають всі нині існуючі варіанти. Так, виходити заміж за незнайомця розглядається як тривожний знак.

Або ж отримати пропозицію про шлюб все від того ж незнайомця – значить зовсім скоро зустріти свою другу половину.

У будь-якому випадку, щоб вам не привиділося уві сні, після свого пробудження не поспішайте говорити своїм близьким фразу: «боюся виходити заміж». Сон може нести в собі приховану інформацію. Але, далеко не завжди варто на неї спиратися.

Нехай сновидіння, в яких вам роблять пропозицію про заміжжя, будуть виключно в руку. І заміна прізвища вас тільки порадує. А фраза «боюся виходити заміж» ніколи не злетить з ваших вуст.