Осінь впевнено переходить в зиму, і з кожним днем наближається улюблений всій дітворою Новий рік. Скоро в наших будинках заіскряться зелені красуні, по гілках яких сімейства развешают пузаті кулі.

Аромат мандаринів буде витати в повітрі, а за вікнами квартир почнуть мигати різнокольорові гірлянди. Саме гірляндами і надихалася авторка цього ролика, представляючи на суд громадськості вельми оригінальні новорічні світильники. Її творіння схожі на величезні сніжинки і виглядають неймовірно загадково. Вони як не можна краще підійдуть для створення в будинку чарівної казкової атмосфери. Звичайно, заради таких розкішних світяться куль доведеться трохи попрацювати, але результат того дійсно варто!

Для створення одного світильника тобі доведеться обзавестися дрилем, упаковкою з 50 щільних пластикових стаканчиків, двома великими склянками і простий гірляндою з 50 лампочок. Першим ділом розділи стаканчики на 6 стопок, дві з 12, два з 9 і дві по 4. Тепер акуратно просвердли наскрізь дінця в кожній купці. Завчасно переконайся, що діаметр майбутнього отвору буде достатнім для того, щоб пропустити всередину лампочку.

Після застосування дрилі кожну стопку потрібно скласти в коло і скріпити її елементи один з одним. Сама авторка використала промисловий степлер з-за того, що його довжини вистачає на весь стаканчик. Інші умільці рекомендують гарячий силіконовий клей, а при відсутності такого — звичайний степлер. Хіба що тоді доведеться працювати довше.

Тепер акуратно з’єднай кола так, щоб утворилося 2 півсфери. Великі склянки примости на протилежні полюси сфери. Щоб проміжні результати роботи не розвалювалися в руках, автор ролика застосовує для тимчасового скріплення прості білизняні прищіпки. Тепер залишилося лише пропустити всередині гірлянду і скріпити стаканчики в повноцінну сферу. Так, ця інструкція не зовсім проста, але вийде чудовий елемент декору. Ти тільки погляньте, як переливається світло у величезному, схожому на сніжинку кулі!

Поділися радою з друзями, нехай вони теж спробують себе в рукоділлі!

Джерело